Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasim utánam jön buliba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim utánam jön buliba, akkor valószínűleg féltékeny?

Figyelt kérdés
De legalábbis szeret és félt?
2010. nov. 14. 03:03
 1/4 A kérdező kommentje:

Mert nem beszéltük meg, hogy jönnek ők is, csak írt sms t hogy ott van

de én későn vettem észre 10 perccel, és addigra mondta haverja, hogy elment haza, hívtam telefonon, de nem vette fel, aztán azt mondta fél órára rá, hogy nem vette észre, hogy hívtam, de addigra messze járt. Zaklatott volt, pedig nincs oka rá, azt mondta nem tudja mi a baja, haverja meg mondta h egész nap várta a hívásom, én is vártam övét, direkt nem kerestem. Lehet féltékeny csak nem vallja be? Szemmel akar tartani, vagy nem bízik bennem_? Pedig folyton ő meséli belém, hogy én vagyok féltékeny. Azt mondja családi gondok miatt ideges, de sztem ez nem igaz. Félek nehogy emiatt szakitson velem, pedig nem tehetek semmiről, remélem tényleg féltékeny, csak restelli bevallani, és hogy ettől mégjobban szeret csak. Ő mondta, hogy érezzem jól magam.

2010. nov. 14. 03:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vki ben van bene kis féltékenység az nem baj de ez tisztán arrol szol hogy, nem bizzik benned ha én megbeszéltem a páromal hogy, elmegy mondjuk a haverokal 1 et kimozdulni eszembe se jutott volna utána menni hisz azért engedtem el mert megbizok benne teljesen más dolog az mondjuk mikor felhivja és megszeretné lepni a párját vagy megbeszélikhogy később utána fog menni.
2010. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ő nem féltékeny tipus, nem is látszik rajta hogíy féltékeny, néha a szeretetét sem úgym utatja ki, najó szokott ölelni csókolni, néha mondja is hogy szeret, de tudom, hogy szeret, van mikor elég szenvedélyes :)

meg gyengéd

de a lényeg, hogy beszéltünk telefonon ott is, akkor sem mondta, hogy jönnek buliba, nem is szeret ilyen buliba járni, aztán hívott, de nem vettem észre, majd írt sms t hogy már ott vannak a buliba a pultnál, mintha azt akarná h menjek oda, 10 perc múlva vettem észre h hívott, és hogy írt, aztán hívtam, de nem vette fel, nem vette észre, aztán haverja megtalált engem, vagyis véletlen futottunk össze, és én nem ismertem fel őt, de egyből mondta nekem h a párom már elment, és mire felhívott párom, már félúton volt haza gyalog, de nem jött vissza, mert fizetnie kellett volna mégegyszer, mondta h nem baj h buliba vagyok, előtte is megbeszéltük h megyek és érezzem jól magam, ő meg sörözni ment haverokkal eleinte ahogy szokott, multkor is utánam jött buliba, de csak mert haverjai bulizni akartak, és kértem h jöjjön el majd. Nem igaz hogy nem tudott volna 10 percet várni, nem nagyon talált azon a nagy helyen.

De másnap jött hozzám, elmentünk piacra és hozzájuk, aztán meg hozzánk és itt aludt, ma ment haza mert dolgoznia kell.

2010. nov. 15. 15:51
 4/4 A kérdező kommentje:

de bízik bennem, mer látja h szeretem, ezt többször mondta is, de kis egészséges féltés, féltékenység lehet benne nem? vajon mit csinálhatok? én pl nem vagyok féltékeny, csak szeretném ha több időt lenne velem, nem más nőktől féltem,

csak ha szabadok vagyunk mindketten, ami ritka, akkor azt használjuk ki és ne a haverokra töltse, azok is legyenek a csajukkal :)

szal haverja mondtaq meg anyám is, barátnők is hogy féltékeny, meg szeret maga mellett tudni, csak nem meri bevallani, lehet még magának sem :)

tagadja sokszor, meg tényleg néha nem mutatja ki annyira az érzelmeit vagy a féltékenységet, de csak azért, mer emiatt már egyszer egy kapcsija fuccsba ment, nem akarjam égegyszer elrontani, ezt mesélte nekem

2010. nov. 15. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!