Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem is annyira számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem is annyira számít a külső?

Figyelt kérdés
Egy csomó olyan pasi van, akiről azt gondolnám hogy modell alkatú csajokkal jönne össze, vagy valami szupercsinos lánnyal. Erre látom, hogy pl szemüveges, túlsúlyos, "asszonyos" lányok a barátnőik. Nem is annyira számít a külső? :O
2010. nov. 13. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
A fiúknak tényleg nem csak a külső számít... A lányoknak viszont semmi más. Talán csak a pénz.
2010. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos életkor után nem számít annyira a külső.

Néha a belső értékek fontosabbak, és persze a személyisége.

2010. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én vékony vagyok, és próbálok arra odafigyelni, hogy ne legyek duci. De akkor felesleges? :D
2010. nov. 13. 22:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Hmm érdekes...
2010. nov. 13. 22:59
 5/13 anonim válasza:
100%
Ez már nekem is régen szeret szúrt. De lehet, hogy azért mert egy fiú nem akar magának egy kényeskedő, mogorva barátnőt...
2010. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, nem asszonytípus, de azért lenne mit ledolgozni :D Viszont sosem zavart, ez vagyok én, így szeretem magam és akik engem szeretnek, azok is így szeretnek :) És csak ez számít, semmi más :)

Nem egy olyan férfi van, aki iszonyú ronda mások szerint, de az én szememben a legszebb férfi a világon :) Én pont a tökéletlenséget imádom :)

2010. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nem, egyszerűen csak a "szép" az egy relatív fogalom. Mindenkinek más a szép, ezért pl ha egy csávó összejön egy szerinted ronda csajjal, akkor attól még lehet hogy azért kellett neki, mert szerinte jól néz ki.

Az más dolog, hogy a belső is számít.

2010. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kalandra biztosan modelleket választanának, de egy komoly kapcsolathoz nem elég a dekoratív külső.
2010. nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A pasik vizuálisabbak, mint a nők, tehát mindenképpen hamarabb vonzódnak egy csinos lányhoz, mint egy kevésbé csinoshoz. Viszont, természetesen, náluk is számítanak a belső tulajdonságok, ezért egy kevésbé csinos lánnyal való szimpla barátkozásból is kialakulhat szerelem. Csak idő kell hozzá, amíg az első (külső) benyomást felülírják a belső értékek. Úgyhogy bár a nők hajlamosabbak inkább lelkiek alapján párt választani, a férfiak meg talán inkább a külső alapján, mégis sokszor előfordul, hogy egy idő után, rangsorban, a szépség elé kerülnek a belső értékek.
2010. nov. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: sztem fordítva van, a férfiaknak számít jobban a belső, a nőknek pedig a külső. Amit a kérdező írt, az tényleg elő szokott fordulni, a fordítottját még sose láttam.
2010. nov. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!