Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerintetek? Mit akarhat? Csak "poénkodik"?

Figyelt kérdés

Nah szal van egy lány nagyon jóba vagyok vele.

Mikor beszélek vele folyton csak olyanokat mond h menyjek vele fürödni maszírozzam meg stb stb.... de persze én ezt nem veszem komolyan vagy lehet ez a baj... nah mind1.

Ma is beszéltem vele de csak 1-2 szot és irja hogy egy gyerekkel sétál az úton... ez volt 9 kor.

Utána nem irtam neki kiváncsi voltam mit reagál de nemírt semmit én meg fogtam azt egy óra szünet után elköszöntem tőle.

Rá 10 percre meg irja h nemám azt gondolom hogy ő összeakar vele jönni és ilyen szomorú fejeket.

Most szerintetek? Van ebbe a fürdéses együtt alvásos dolgban valami igazság? Vagy miért csinálja?


2010. nov. 13. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
mivan?
2010. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bejössz neki. Csaj ész, én megértem XD
2010. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!