Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vele maradjak?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal 2 hete. Azt mondta, h szeretné ha hosszúra sikeredne ez a kapcsolat...stb.

A lényeg, h tegnap elment bulizni a nővérével és mondta, h ma elmegyünk a Budai Várba a haverjával és az ő b.nőjével, h engem megismerjenek. Aztán ma hívott, h majd inkább holnap megyünk mert másnapos és nagyon fáradt. Elég szomorú lettem mert beleéltem magam, de beleegyeztem és megértettem a helyzetét. Aztán később hívott, h mégis ma megyünk, mert leszervezte a haverjával. Amikor odaértem hozzá, mondta h semmi kedve nincs menni, mert nagyon fáradt. Mondtam neki, h akkor mondja vissza.Erre az volt a válasz, h nem, mert megsértődik a haverja. Na elmentünk, és később szinte könyörgött a csaj meg a barátja, h aludjunk már náluk, mert majd sütünk, főzünk, piálunk stb. De mi megbeszéltük a párommal, h majd mondjuk azt, h nekem haza kell mennem és ezért nem tudunk menni hozzájuk. De azért ezt találtuk ki, mert nem mert neki nemet mondani, mert állandóan besértődik a barátja.Próbáltam kihúzni a csávából, de én jöttem ki rosszul a dologból. Közben hívott az ismim telcsin, és amíg telefonáltam, ők megbeszélték, h akkor én haza megyek, ők meg mennek a haverhoz. Ja, és előtte azt beszéltük meg, h majd a 20:45ös busszal megyek haza, de egyszer csak közölte velem 4 óra körül, h akkor ők most elkísérnek egy darabig és mennek a haverhoz.Én eléggé meglepődtem, mert nem ez lett megbeszélve. Ráadásul nem is akart elmenni hozzájuk és mégis engem koccoltatott le. Ez nagyon rosszul esett. Próbáltam kihúzni a csávából, és ezt kaptam tőle. És egy kicsit megalázónak érzem a helyzetet. Szerintetek mit tegyek? Ezt megbocsájtsam neki?


2010. nov. 13. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 bunkó a srác, én biztos nem tettem volna ilyet, sőt.. rád figyeltem volna.. kit érdekel ha megharagszik? aki ezért megharagszik nem barát..

hát téged pedig jól cserben hagyott

15/F

2010. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja, de még 1 ilyen húzás és dobd a pitsába!
2010. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak szédít, nem veszed észre?
2010. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok kiigazodni rajta... Már bemutatott az apjának is (mert vele él), az anyja és a 2 tesója is már nagyon megszeretne ismerni. Sőt...már lakáskulcsot is kaptam tőle. Ami sztem korai, de azt mondta h ne adjam vissza neki. Sokat mesél rólam mindenkinek...úgyhogy nem értem. Ráadásul mindennap felhív és kb. 40-45 perceket beszélünk. Ezért nem értem, h most mi van. Ha találkozom vele, mit és hogyan mondjam neki? Persze, azt mondom, h nagyon rosszul esett és nem így kellett vna. Ennyi erővel beköphettem vna a haverjának, h mi is a helyzet valójában. Láttam rajta, h 2 tűz között van...de olyan "erőszakosak" voltak.
2010. nov. 13. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Adj ultimátumot neki, és észbe kap, ha meg nem akkor úgysem lettetek volna együtt sokáig. Légy kemény! Még nem tudni, hogy veszett-e az ügy. Szóval azt tanácsolom, mondd meg neki hogy rosszul esett, és legyél tartózkodó pár napig. Ha nagyon megbánja már 1-2 nap után úgyis minden alkalmat megragad hogy ha veled akar lenni, keresni fog. Ha így is lesz, ne add meg magadat. Nagyon nehéz, de érdemes.

Hidd el elég sok tapasztalatom van már..

2010. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Igen, igazad van, de ez valóban nagyon nehéz. Elhatároztam, h most kemény leszek vele (remélem sikerül), de hogyan? Mit kéne tennem? Ne vegyem fel a telcsit ha hív? Vagy mit tegyek? A találkát biztos, h nem fogom megengedni...vagyis szeretném... Egyébként szereti a kihívást...:D:D Ötletek?:)
2010. nov. 13. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Eleinte ne vedd fel a telefont se neki! Utána felveheted, de legyél közömbös és tartózkodó. Semmi kirobbanó érzelem :D Ha nagyon nehéz, akkor valamelyik barátnődnek panaszkodd ki magad :) Amúgy a fiúd viselkedése nagyon hasonlít az egyik ismerősöméhez. Hajdanán ez az ismerős a "pasim" volt. Hát már nem az :D (de nem ilyen okokért, hanem mert megcsalt részegen -.-, de már előtte is volt egy-két nehezen megbocsájtható húzása pl barátaival elment inni amikor velem találkozott volna és jól lerészegedett..)

De legyél csak kemény, megérdemli, és utána már csak az amit előbb írtam..:) Vagy észbe kap vagy úgysem lett volna közös jövőtök (bocsi hogy ezt így írom :S)

Sok szerencsét :) Én azért szurkolok. :)

2010. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentáló: igen, ez egy jó ötlet...:) Azóta egyszer hívott és egyáltalán nem örültem neki, és közömbös voltam vele. :) Egy darabig nem szeretnék vele találkozni, h megszivassam. Azt még nem tudom, h mikor mondjam meg neki,h mennyire szemét dolog volt ez...telefonon vagy majd amikor találkozunk. Csak az a baj, h ha soká talizom vele, addigra elfelejtődik a dolog...mármint az ő részéről. Most még valamennyire rosszul érzi magát emiatt.
2010. nov. 14. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!