Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Mostani pasi vagy az ex?

Figyelt kérdés
Van egy barátom több,mint 5hónapja,de néha nem érzem,hogy szeretem...viszont az expasimra nagyon sokat gondolok,h milyen lenne vele újra..stb.A mostani barátom egyébként nagyon szeret és nem akarom megbántani.
2010. nov. 13. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened!
2010. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha azon gondolkodsz, hogy szereted-e a pasidat akkor tuti, hogy nem szereted! Ne kinozd tovább a fiút, ha az exeddel akarsz lenni akkor ne hitegesd tovább szerencsétlent mert úgy csak rosszabb lesz neki..
2010. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így van. Ha szeretsz valakit, azt tudod. Érzed. Tehát a mostanit nem szereted, legfeljebb az tetszik, hogy ő szeret téged.

De ez még nem jelenti, hogy az exnek vissza kell jönnie. Hagynod kéne időt magadnak a szakítás után. De a mostanit semmiképp se hitegesd.

2010. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felmelegített "tőtött káposzta" finom, de soha nem olyan jó, mint amikor először ettél belőle...
2010. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!