Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit kb. egy éve ismerek.Sokat beszélgetünk msn-en... deh úgy tűnt nem akar semmit tőlem (ő legyen Gábor). Közbe összejöttem egy sráccal 10 hónapja vagyunk együtt és nem igazán jövünk ki egymással (ő meg pl: László). Erről beszéltem sokat Gáborral és tök aranyos volt és ő is elmondta a problémáit. Közben iskolát váltottam nagyon nehéz volt és Laci nem nagyon állt mellette, Gábor viszont bátorított meg hallgatott stb. Múltkor mikor beszélgettünk msn-en mondott vmi hülyeséget erre én írtam, h "nem baj én azért szeretlek" erre ő azt írta "én is téged úgy ahogy vagy". nem tudom ezt mire véljem és az aznapi beszélgetéskor mondta, h találkozhatnánk, de én nem tudom eldönteni , h haveri alapon gondolja e.DE azóta a taliról nem volt szó mert sokat kell tanulnom. Tegnap megint beszélgettünk és írni akartam bnőmnek, h imádom erre véletlen Gabihoz írtam... és nem vettem észre csak már mikor visszaírt és egy pirulós fej kiséretébe azt írta, h "én is". Szerintetek akar tőlem többet barátságnál is?
2010. nov. 13. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja. De szerintem ő se jós, hogy előre tudja, mi fog kisülni belőle. Csak halad(na) előre, aztán vagy lesz lav, vagy nem. Szerintem.
2010. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki!
2010. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebből egy 3-mas party simán lehet. De komolyabb nem hiszem...
2010. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Uff.. baleset.

És igen akar

melyik hozta nyivánosságra, hogy a FIÚK nem értik a jeleket, célzásokat stb stb, mikor azt tapasztalom, hogy ebben sokkal bénábbak tudnak lenni a lányok? (és a fiúnak meg azt kellene elemezni, hogy egy lány lefelé pillant el meg máshogy igazítja a haját. :P)

2010. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15:23 mért így gondolod?
2010. nov. 13. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem dobd lacit (XD)

Még ha Gáborral nem is mennek a dolgok, akkor is legalább megszabadulsz tőle. Mert szerintem nem egy ilyen fiúra vágysz, azok alapján amiket gabiról írtál.


És egyébként gabinak biztos bejössz.


Tedd amit mondtam...


...ha akarod.

2010. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15:23. vok


mert a leírtjaidból az jön le hogy egyik sem gondoja túl komolyan és szerintem te sem velük akarod lekötni az élertedet ha őszinte vagy önmagadhoz, szóval jó kis szexnél többet én nem látok ebböl.

2010. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!