Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki velem egy idős, az osztály társam, és elég jó barátok vagyunk. Lányok akinek már volt ilyen helyzete, mennyi esélyt láttatok volna arra h több legyen belőle, mert én nagyon szeretném? !

Figyelt kérdés

Nem vagyunk közömbösek egymás számára, már többször aludtunk együtt is, sőt majdnem lefeküdtünk egyszer.

Nem tudom h h mondjam meg neki, mert ha ő nem szeretné egyáltalán akkor ez elrontana örökre mindent. (Vagy hogy megmondjam e egyáltalán)

Nincs barátja már elég régóta


2009. jan. 10. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért kéne rögtön megmondani?

Közeledjél hozzá még jobban: szervezz több közös programot. Adj kisebb, de jó ajándékokat.

Ha kérdez, ráérsz akkor beszélni. De valószínűleg magától is rájön...

2009. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már együtt aludtatok, meg hát majdnem volt szex is, akkor kikell választanod, azt, hogy mit szeretnél? egy kapcsolatot vele, amiben van szerelem is, vagy csak egy szexet...? lehet, hogy csak titokban kívánod, és azért van ez...

elsőnek tisztázd magaddal a dolgokat, és ha a kapcsolat mellett döntesz akkor nyugodtan vallj neki szerelmet, bár én már tapasztalatból nem kezdenék oszttárssal....

Remélem tudtam segíteni!

Sok Sikert! Üdv. Edina

2009. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lány is többet érez irántad barátságnál:D Csak finom célozgatásokat tegyél neki,amitől elgondolkozik azon,h mit is érez irántad valójában. Ha barátok vagytok,akkor nem is lesz feltűnő,ha arról kérdezgeted,hogy milyen pasik jönnek be neki,vagy szeretne-e komoly kapcsolatot,vagy barátságból lehet-e szerelem,stb.. Szaal. előbb finom célozgatások,később szeritem a lány is megnyílik,és egyértelmű lesz a helyzet.
2009. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!