Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e bármilyen esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e bármilyen esélyem egy ilyen fiúnál?

Figyelt kérdés
Ennek a fiúnak meghalt a barátnője és utána megfogadta, hogy örökké hű marad hozzá. Már 4 éve nincs senkivel, és mindenkinek aki próbálkozott nála azt mondta, hogy ő nem szakított a barátnőjével még mindig együtt vannak csak a lány előre ment és ott várja őt. Úgy tűnik nekem, hogy ő ezt komolyan be tudja tartani.
2010. nov. 13. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hű... hát szerintem próbálkozhatsz, hátha sikerül valami... de ha ennyire komolyan gondolja, nem sok esélyt látok rá.. még nem engedte el a barátnőjét, ha el is fogja, sok időbe fog telni.
2010. nov. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem se kéne más ha a barátnőm meghalna !
2010. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Ez hülyeség!


Nekem 2 évvel ezelőtt halt meg a barátnőm, nagyon szerettem és 2 hónapos terhes is volt.


Majdnem 1 évembe telt feldolgozni és elfogadni, hogy nincs többé, hónapokig csak alkalmi kapcsolataim voltak, majd találkoztam egy lánnyal akibe ismét beleszerettem, és mivel ő is nagyon szeret így könnyebb volt felejteni és most már ismét boldog vagyok a jelenlegi barátnőmmel.


Persze így is eszembe jut néha de könnyebb.


Szóval, rendben van hogy egy ideig, sírdogál a pasi és sajnáltatja magát, de azért mindennek van határa, az élet megy tovább, hameg ennyire betokosodott, akkor menjen el papnak, de az is előfordulhat, hogy nem te vagy az a lány akibe ő beleszeret...vagy csak agyilag totál megzakkant, amit elhiszek mert lehetséges de nem hosszú évekig.


Talpra kell állni és nekem ne mesélje senki hogy nem lehetséges, mert lehet...

2010. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, ha elég türelmes vagy.
2010. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lehet hogy elöször inkább csak barátkozni kellene vele,és legyetek jóban.lehet hogy bevillan a fejébe h szeret vagy ilyesmi xD Az a fontos h legyel vele megértö... azert az nagyon szar ha elveszti azt a nöt akivel leszerette volna élni az életét. Hát segits meglágyítani a szívét ,hogy ujra tudjon mást szeretni. :D sok sikert
2010. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!