Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a féltékenység? : SS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenység? : SS

Figyelt kérdés
A kérdés nem rólam szól, de mivel a legjobb barátnőm, a szívemen viselem, hogy velem is megtörtént a dolog. :(( De nem merem azt tanácsolni neki, amit én tettem anno, bár a mi kapcsolatunk bonyolult volt, csak 200 km választott el. :) Szóval. : DD Bnőmnek a párja a barátait tartja előbbre.. : SS És a srác legjobb barátja egy lány. Szerintem nincs olyan h fiú-lány barátság, főként így.. a harmadik személy eléggé félreérthetően, és nyomulósan beszél nyilvánosan a sráccal. : SS Bnőm leállította vmilyen szinten, de a párja inkább a harmadik személy pártját fogja.. : SS Most ilyenkor mivan? :S Én annó választás elé állítottam, nem jött be, mert úgy át tud vágni ahogy akar.. :/ A másik probléma, hogy 'Trichomonas' kezelik magukat.. a srác állítja, hogy nem feküdt le senki mással bnőm előtt sem, közbe meg főleg nem, na de akkor, hogy kaphatta el bnőm!? : SS Párom orvos.. azzal magyarázza a dolgokat, hogy nyilvános helyre bement, kilincs, nem mosott kezet.. stb. De ezt vhogy nem akarom elhinni.. :SS Meg szeretném kímélni bnőmet azoktól a dolgoktól, amikre én gondolok.. : SS :/ Mit tegyek szerintetek? Mondjam el neki, hogy a srác félrekacsintgat, vagy inkább tegyek úgy mint aki nem foglalkozik semmivel? :SS A válaszokat köszi, bnőm nevében is. ;)
2010. nov. 12. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nos törvény nem tiltja a féltékenységet, szóval szerintem jogos és legális.
2010. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Stipistopi.. : DD : SS Eléggé hasznos volt. köszi. xDD SE! : DD
2010. nov. 12. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:

este ennyit olvasni basszus nem tudtad volna lerövidíteni?

sztem izé...XD miért nem lehet a gyerek barátja 1 csaj? most ha ö nem akarja hogy rámásszon a csaj akkor nem fog! kérdezd meg v melyik haverjátol h mit gondol a csajról! ha azt mondja hogy rohadt jó akkor sem kell parázni ha a b.nödet szereti akkor ö csak ilyen vésztartalék szerü. ha b.nöd megbízik a gyerekben akkor ne akarj okoskodni mert rosszul sülhet el!

2010. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizonyíték megcsalásra, nincs mit mondanod. A nyomulást a barátnőd is látja, ő dönt, mit érdemel érte a srác. Én nem lennék féltékeny a barátság miatt, de a flört miatt igen.
2010. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!