Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit érezhet irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, barátként viszonyultam először hozzá aztán láttam egyre több bennünk a közös. Szinte minden. És lassan kezdtem megszeretni. És tudom, hogy tényleg szerelmes vagyok belé. Sokszor beszélünk a párkapcsolatokról, de én úgy érzem ebben a témában ő eléggé fura. Azt mondta nem volt még szerelmes. Most van egy barátnője, de elég keveset vannak együtt, még hogy összejöttek most még mindig felhívogat magához még többször mint, eddig. Meg nem is mond semmit se a csajról. Mégcsak a nevét se. Pedig próbáltam kérdezni róla, egyrészt barátilag másrészt, hogy tudjam milyen esélyeim lehetnek a csaj mellett. De semmi válasz, semmit nem mond a csajról, szerintetek miért? Kellemetlennek érzi vagy mi, de eddig mindent megbeszéltünk. Még azt is ha valaki tetszett neki a suliból, most meg a lányról nem szól még ha kérdem akkor se. Azt nem mondtam, még hogy azt mondta én vagyok a legjobb lánybarátja. Akkor meg miért kerüli a témát? És az is furcsa nekem, hogy alig találkozik vele. Általában velem van.
2010. nov. 12. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem, ami neked. Szerintem is ugyanazt érzi amit szerinted.
2010. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy meleg?
2010. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
határozottan nem :D
2010. nov. 12. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok kamasz kitalál magának fiktív barátokat, hogy ezzel elérjenek valamit...

Jelen esetben szerintem téged akar egy kicsit lépésre sarkallni. Fél bevallani az érzéseit neked.

Viszont! Nem szabad elhamarkodottan következtetéseket levonni, hiszen az emberi szubjektivitás néha koránt sem fedik az igazságot. Pláne akkor nem, ha szerelmes!

2010. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!