Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem vagyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vagyok már szerelmes Belé?

Figyelt kérdés

Nem érzek már szerelmet a barátom iránt, nem is kívánom a testi kontaktus semmilyen formáját... csak az a bökkenő, hogy emberileg imádom és nem tudnám elképzelni Nélküle az életemet. Nem akarom becsapni, ezért ugyanezeket már Neki is ugyanígy elmagyaráztam, de mindig erősködött, hogy maradjak Vele, mert bizonyítani szeretne... de Ő nem rontott el semmi olyat, amiről tudnék, pusztán a szerelem múlt el bennem - így érzem, és ez nagyon bánt, mert ekkora érzelmeket még soha az életben nem éltem át. A barátom nagyon szeret engem, én pedig nem akarok ennek a nagyszerű embernek csalódást okozni. Mégis mit tegyek? Ti mit tennétek?

21, L


2010. nov. 12. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem után is lehet barátság, sőt, az volna a természetes. Hiszen ha egyszer szerelmes voltál belé, nyilván kötődsz hozzá és becsülöd is. Viszont - személyes tapasztalat - ez akkor működik jól, ha nem marjátok egymást hosszú ideig, míg párkapcsolatban vagytok. Ha már nem akarsz vele lenni, nem érdemes húzni a dolgot, mert csak a csalódásokat halmozzátok. És minél több sebet adtok/kaptok, annál nehezebb utána jó viszonyban maradni.
2010. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondtam már Neki, hogy úgy érzem, szeretnék inkább jóbarátja lenni, semmint barátnője, de erről jószerivel hallani sem akart, mert elmondása szerint Számára az rosszabb lenne, mint a tiszta, "én erre, te arra" típusú szakítás... ezért nehéz ez. Mit mondhatnék neki, mivel lágyíthatnám meg Benne azt a dolgot?
2010. nov. 12. 11:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs köztünk civakodás, sárdobálás, stb., mert nagyon jó a viszonyunk továbbra is, valahol mindig is vegyült némi barátság a viszonyunkba.
2010. nov. 12. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:

en ha a srac hejeben lennek meg ha nehez is volna,de a szakitas utan megszakitanam veled a kapcsolatot ,mert az meg jobban fajna h latom h ujra masokkal jarsz

21f

2010. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes csak azért erőltetni, mert ő akarja. Nyugodtan menj oda hozzá, és mondd el neki azt, amiket itt leírtál. És légy határozott. Lehet, hogy rosszul fogja viselni, esetleg még mond is olyan dolgokat, amiket utóbb megbán. Ne menj bele a veszekedésbe, maradj szeretetteljes, de a döntésed ne változtatsd meg.


Ha eltelik valamennyi idő, rá fog jönni, hogy sokkal korrektebb volt így. És talán hálás is lesz, hogy nem csináltál hülyét belőle. Ez még lehet alapja - később - egy barátságnak. Vagy az jobb lenne, hogy tovább szenvedtek, és közben egyszer csak beleszeretsz valakibe? Azt hogy viselné?

2010. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony. Legyél határozott, és mondd meg neki, hogy elmúlt a szerelem.
2010. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maradj, ha ezt akarja. Te nem csaptad be.
2010. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszaitokat!
2010. nov. 14. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!