Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan vesz? Ok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vesz? Ok nélkül "hisztizek"? Haldoklik a kapcsolatunk? 21/l

Figyelt kérdés

A barátom listáján úgy érzem, én vagyok az utolsó helyen. Az összes haverja, a délutáni szerelések, minden előrébb van mint én. Ő szerinte ez hülyeség és hisztizek ,mert mindig én vagyok az első (persze ki más... -.-" )de nem vagyok hülye én sem. Reggel együtt kelünk fel, aztán a nap egy részét iskolában tölti. Utána pedig kapásból jön az első, második és sorra az összes haver. Szerelnek, edzenek. Én is ott vagyok ilyenkor, de rendszerint a haverjaival többet beszélgetek mint velem.


Aztán megunom estére a dolgot, és felmegyek a szobába, hogy megvárjam amíg végez. Volt hogy éjfélkor jött föl a haveroktól, de olyan is volt hogy éjjel fél 3kor hagyták abba.


Mindent összevetve, úgy hogy egész nap együtt vagyunk, mégis csak jó ha 10-20 percet töltünk együtt közösen. Nem járunk el ketten sehová, nincsenek olyan emlékeink amik csak kettőnkről szólnának.


Úgy érzem mást sem csinálok csak várok várok várok.


Volt hogy egyik haverja magán életét akarta helyretenni. Azt ígérte 10 perc és jön. Másfél óráig hagyott egyedül a buliban, aztán utána csodálkozott hogy kikezdett velem két pasi is... Sok hasonló eset volt hogy 10 percet ígért és órák lettek belőle. Minden nap én hívom hogy mikor menjek le stb. Ő nem tesz semmit.


Úgy érzem nem vesz komolyan, annak ellenére hogy érzem hogy szeret.


Ti mit tennétek, illetve mit gondoltok a helyzetről? Mert én rendszeresen el vagyok könyvelve hisztisnek.

Mit tegyek? Vegyem lazábbra a dolgot. Már ott tartok hogy nem szívesen járok le hozzá.


2010. nov. 12. 09:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy már sokszor próbáltam megbeszélni vele. Elmondtam neki az álláspontomat, hogy mi zavar, de semmi változás. Mindig megijedt hogy vége, de nem látok változást.
2010. nov. 12. 09:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezekből komolyan Te azt érzed, hogy ez az ember szeret? hát nem tudom, de én a helyedben nem lennék ebben olyan biztos. sosem leszel neki Te az első.
2010. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tartsatok szünetet. Döntse el, hogy változtat a dolgon vagy szakítotok. Ennyi

26F

2010. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam... :(
2010. nov. 12. 09:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha egyértelműen a tudtára adod, hogy neked ez így nem jó, többet szeretnél vele kettesben lenni, de ő nem hajlandó változtatni, akkor lépj ki ebből a kapcsolatból.


Ha a másik fél elmondja a problémáját, és erre az a reakció, hogy "hisztizel", az lerázásra utal, és nem megértésre.

Persze szerethet. Csak nem olyan mélyen és tartalmasan, hogy hajlandó legyen kettesben programokat szervezni veled. Ez azért elgondolkodtató. Szükség van a társaságra, tény, de a kettesben töltött időre is, ami nem csak az együtt alvás.

2010. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak alibi vagy neki, hogy ne legyen egyedül, illetve a haveroknak is elmondja, ohgy van valakije. De csak ennyi.
2010. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Találkozz a fiúbarátaiddal, amikor ő a haverokhoz megy.
2010. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És miért a fiúbarátaival? Minek kell ez a színjáték? Nem találkozhat egyszerűen a barátaival (mindkét nem képviselői)?
2010. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátnők nem nyugtalanítják annyira, hogy magába szálljon, és ne vegye természetesnek a barátnőjét.
2010. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az én barátnőm nyugtalanítja :D Szóval hozzá le szoktam járni :D

Írtam neki egy sms-t, és magába szállt. Úgy tűnik rádöbbent hogy elveszthet. Azóta eltelt már jópár nap és eddig pozitív a változás. Remélem így is marad. Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 18. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!