Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bocsanatot kellene kerjek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsanatot kellene kerjek az oszintesegemert?

Figyelt kérdés

1honapja van egy baratom akit en nagyon szeretek, es allitolag o is engem, de nagyon sokat veszekszunk, es inkabb a feltekenyseg miatt! A minap azert veszekedtunk mert a volt baratom irt egy uzenetet h meg gondol ram es vigyazzak magamra...aztan utanna beszeltem egy masik baratommal aki leirta nekem h szeretne kozosulni velem, de en nemet mondtam es ezt elmondtam a baratomnak...o meg kert minden egyes szot amit beszeltunk, igy hat elkuldtem!De nem volt benne semmi olyan amire megharagudhatott volna, de azota sem ir nekem, nem hiv, nem valaszol a telefonra en meg aludni sem tudok emiatt!Pedig tudom h nem vagyok hibas, csupan annyiba h szep vagyok(illetve nobol vagyok), es oszinte!

Nem kellene az ilyesmikrol beszeljek neki?vagy ne is alljak szoba egy ferfival sem!?21L


2010. nov. 12. 04:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

van amit nem kell elmondanod a párodnak te is féltékeny lennél ha ö folyamatosan azzal jönne hogy ez meg az akar velem lefeküdni.Ezt nem kell elmondani és ez nem hazugság szimplán meg nem osztott informácio.Én is sokszor kerültem ilyen helyzetben bulikban,interneten stb. sosem csalnám meg a barátnömet mégsem mondom el neki mert tudom hogy rosszul esne neki ez egy olyan dolog amiért büszke lehetsz magadra ámde nem oszthatod meg senkivel.

KÉrj töle bocsánatot kicsit "puncslj" ha szeret megbocsájt csak ezt a témát szerintem kerüld.remélem minden jol alakul és tudtam segiteni.

2010. nov. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De o kerdezte h mit csinalok es h kivel beszelek!Ha aztmondom senkivel akkor hazudok! Biztos nekem is rosszul esne illetve rosszul esett mert ot is csengetgetik a csajok(telefonon)...szerintem az lesz a legtisztabb hogy nem fogok egy volt baratommal sem kapcsolatba lepni...meg eztis megtennem erte csak o ezt nem ertekeli bennem illetve nem tudja ertekelni!Es abba a szovegbe amit elkuldtem neki vilagosan leirtam h nem csalnam meg barmit is igerhetnek!

Else hiszem h ilyen hujesegen vagyok felakadva hisz meg van ennel 100szor sulyosabb problemam is!:(

2010. nov. 12. 07:16
 3/8 A kérdező kommentje:
ja es mi az a "puncslj"?
2010. nov. 12. 07:17
 4/8 anonim ***** válasza:
En is ezt probalom a baratnommel mint amit te a paroddal,hogy teljesen oszintek tudjunk lenni egymassal.A mai vilagban 10 bol 9 ember azt fogja neked mondani mint az elso valaszolo hogy ne mondd el neki mert csak megharagszik es jobb ha nem tud rola stb... de ez nem helyes!!! Te kell eldontsd hogy mit is akarsz, ha egy oszinte,mely es jo kapcsolatot akkor minden fontosabb tortenesrol be kell szamolj a parodnak pl exekkel valo kapcsolat , mas ferfiak kozeledese vagy akarmit eszlelsz tudnia kell rola es innen tudni fogja hogy megbizhat benned mert nem titkolozol elotte. Viszont ezt csak akkor tudod megtenni ha maximalisan jol kezeled ezeket az eseteket.Tehat ha mas kozzeledik hozzad nagyon hatarozott visszautasitast kell alkalmazz.Az nem lehet hogy hagyod hogy mindenki bokoljon neked,esetleg udvaroljon es azt is elvard hogy a parodnak ez ne essen rosszul.Ez nem igy mukodik... ha a parod latni fogja rajtad hogy te mindent megteszel hogy csak o legyen neked es nem erdekel mas mit lat benned , akkor erezni fogja hogy igazan szereted.De ha azt latja hogy nelkule bulizol,mas pasikkal tancolsz,flortolsz,esetleg tulsagosan baratkozol akkor nem fog igazi part latni benned.Nem mondom hogy konnyu,de megeri,te tegyel meg mindent hogy minnel kevesebb hibat kovess el es ne csald meg meg kicsi mertekben sem,akkor tole is elvarhatod ugyanezt.O sem fog mas csajokkal flortolni,jopofizni,stb es neked is jol fog ez esni :) remelem tudtam segiteni valamennyit :) DooM
2010. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az en lelkiismeretem teljes mertekben tiszta!Termeszetesen a volt barataimmal nem ugy szakitottam h haragszunk egymasra!En ugy gondolom h az ertelmes emberek igy csinaljak!Es nem mentem nelkule szorakozni, ha valaki velem flortol en viccnek veszem, es persze picinel tobbet nyilt vagyok es kimondom azt amit gondolok s az a helyzet h volt egy 6eves kapcsolatom es ot nem zavarta ez, mert megbizott bennem!De a mostani kapcsolatom nem tart regota es meg nem ismer!Mindenkepp bocsanatot kerek tole ha meg valaha is szoba all velem:((((koszonom a valaszotokat!
2010. nov. 12. 08:09
 6/8 Pj0tr ***** válasza:
Csak röviden válaszolok. Nem kell mindent elmondani. Nem azért mert szégyenled vagy a rosszat tettél. Még csak nem is meg nem osztott információ. Egész egyszerűen két külön entitás vagytok. Privát szféra nélkül meg fogtok fulladni egymástól. Lehet példálózni, hogy xy-ék nem, igen előfordul kivétel, de a többség még attól nem így fog működni.
2010. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A Párommal már 4éve vagyok együtt, sokszor morgolódunk, de mindig mindent megosztunk egymással. Nincsenek titkaink. Szerintem vagy próbálj meg higgadtan megbeszélni mindent a barátoddal, részletesen elmesélni, ha alkalmasnak tartod erre. Vagy pedig keress egy értelmes embert. :)
2010. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az utolso valaszoloval egyetertek!Most nem arrol van szo hogy beszamolok neki meg arrol is hogy mikor turom az orrom, csak csupan arrol szamolok be neki amit megkerdez!Ha nem kerdezi termeszetesen nem mondom meg!

De meg mindig nem valaszol a telefonra ugyhogy valoban egy ertelmes emberrel kellene kapcsolatot letesitenem!ez mar gyerekesseg!Nem tettem olyan dolgot amire ennyire megharagudjon!Es megis ugy erzem hogy nekem van lelkiismeret furdalasom, es hogy en tevedtem!

En meg azthittem hogy en vagyok nehez eset:))

2010. nov. 12. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!