Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem gyanús, vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem gyanús, vagy még lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Hali!

Szóval van 1 lány...2-3 héttel ezelőtt szakítottunk (1 hetet voltunk együtt)viszont hallottam barátnőitől,hogy még mindig szeret..msn-en sikerült elérnem,ő azt mondta,hogy szeret csak ő sem tudja mit akar.Én felajánlottam neki,hogy holnap ráérek és ha neki is optimális akkor beszéljük meg ezt a dolgot,szóval holnap találkozunk.Igen ám,csakhogy msn-en beadott egy olyan dumát,hogyha nem jönne össze a dolog akkor ne legyek rá mérges mert ami nem megy azt nem kell erőltetni,és ezen lovagolt kb 10 percig.Csak szerintem nem akar tőlem semmit vagy még lehet valami?

én 17/f ő 16/l


2010. nov. 11. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
na beszéltetek ma? szerintem csak játszadozik veled... sajnos..:S
2010. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem...mert nem ért rá (üres kifogás :S)Amúgy igen,szerintem is csak játszadozik,és..igazából nem is az zavar,hogy nem jön össze,hanem,hogy nem mondja a szemembe,hogy neki ez nem megy és nem szeret :/
2010. nov. 12. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
szakitottatok, miért kéne mondania? nem ő keresett meg, hogy még mindig szeret és fogadd vissza őt.. barátnők meg.. néha nagyobb szart csinálnak, mint ami eleve volt ezekkel a kavarásokkal.. lépj tovább inkább, van még ezer csaj a világon;) a kifogása meg elég egyértelmű.
2010. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen..de mint mondtam megkérdeztem őt is és ő mondta,hogy igaz..+ általában buszmegállóban szoktam látni,csak hát 2 külön busszal megyünk és ott nem igazán alkalmas az ilyen dolgok megbeszélése :/.De amúgy szerintem az lesz,elfelejtem és tovább lépek,mert velem nem fog játszadozni :)
2010. nov. 12. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
szard le szerintem. ha annyira szeret és nem tud élni nélküled úgyis megkeres, ha meg nem ez van. mondom van még ezer más lány, nem kell belemenni az ő hülyeségébe, csak te jönnél ki rosszul.
2010. nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!