Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem nagyon járok el nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nagyon járok el nagyon bulizni, és emellett molett is vagyok, akkor hol ismerkedhetnék rendes pasikkal?

Figyelt kérdés
Nem iszom, nem cigizem, és bulikba se nagyon megyek, mert úgy érzem, nem nekem valók ezek a helyek. Nem tudok táncolni, vagy mondjam inkább azt, hogy kb. még sose táncoltam? Lényeg a lényeg, nem érzem jól magam ilyen helyeken. Mégis akkor hol ismerkedhetnék? Hiszen a fiatalok többsége így jön össze a párjával. Én nem hinném, hogy tudnék ott bármit is csinálni... 19/L
2010. nov. 11. 21:38
 1/6 Futurare ***** válasza:

A "rendes srác" relatív fogalom.:)

Valahova menni kell mindenképpen. pl.: non-profit szervezetekhez, vagy sakk-klubba, vagy valami... ahol emberek vannak.


Sok sikert!

2010. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Suli, munkahely, ismerősök ismerősei?

Amúgy én is olyan vagyok mint te, bár én vékony vagyok, de nagyon önbizalom hiányos...Nehéz ez. Sokaktól hallani, hogy ismerkedjek a neten, de az (sem) az én világom. Nekem az túl személytelen...Amúgy én azt mondom, hogy nem keresgélek. Ha valakivel találkoznom kell, akkor fogok is. Hátha te is összefutsz majd valakivel anélkül, hogy bulizni mennél.

2010. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem valami jó hozzállás, második válaszoló. Egyik ismerősöm is így állt a dolgokhoz. Most negyvenpár éves, az anyjával él, és soha nem volt senkije sem.
2010. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
1. Kövér csaj senkinek sem kell. Lehet, hogy ha ló nincs, jó a szamár is-alapon beletörődik vki, h jobb úgyse jut neki, de képzelheted, azok milyen kapcsolatok lesznek... 2. A fiatalok bulikban ismerkednek általában. Azok is, akik alapból nem olyan természetűek. Nem az én világom az ilyen szórakozás, de a barátnőmé sem, és mégis részegen jöttünk össze egy buliban. Azóta (évek óta) alig voltunk ilyen bulin. Összefoglalva: fogyj le és ne légy lúzer.
2010. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ducikaland.hu

teltlanyok.hu


Bár, hogy rendes... az jó kérdés. Fénykép van?

2010. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyen akaraterőd és fogyj le. Akkor megfognak találni a pasik ne félj. Én sem éreztem jól magam ilyen helyeken sose. De pl. ha elmész barátnőkkel minden mindegy alapon, lehet lesz aki leszólít. Ha meg nem tettszik a buli ott lehet hagyni és kész, de elmondhatod hogy kipróbáltad.
2014. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!