Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, h mi lesz most....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, h mi lesz most. Olyan jól elvoltunk szombaton, de akkor miért nem keres?

Figyelt kérdés

Szombaton bulzni voltam a barátnőimmel és egyszercsak megjelent az a srác, aki már régóta tetszett, de nem érdekelt különösebbképpen. de most odaült mellém, ölelgetett, puszilgatott stb... De nem volt semmi komoly közöttünk.Csak flörtölgettünk. de azóta nem keres, igaz, h nem cseréltünk számot, de facen vagy msnen felvehetné velem a kapcsolatot. Vagy mire vár, h én keressem? Vagy ez csak egy kis flört volt? Most szombaton megint mennénk bulizni a barátnőmmel, és tuti, h ott lenne ő is. Csak egy baj van, h beteg vagyok, és még ha jobban is leszek szombaton, nem biztos, h elengednek...

Szerintetek?


2010. nov. 11. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon el vagy tévedve. :D Odement, ölelgetett, gondolta, hogy megleszel neki aznap este. Nem lettél - lehet, hogy meglett valaki más. Ne várd, hogy egy ilyen fiú keressen. Úgyis csak azt akarja.
2010. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Jól mondja az első... minimum illett volna leszopnod ha folytatást akarsz...

17/F

2010. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek: biztos igazad van, de annyira nem tudom elhinni róla:S Nagy csajozó, de áhh nah m1, jobb ha elfelejtem...
2010. nov. 11. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat ivott , másnap kijózanodott, és rájött hogy te nem kellesz neki...
2010. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!