Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy még várjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy még várjak? Megunt volna, vagy csak megszokássá váltam számára?

Figyelt kérdés
Mindent megcsinálok, hogy neki kényelmes legyen. Kajával várom, tiszta ruhával meg hasonlókkal, de semmi. Egyre jobban azt veszem észre, hogy mindez már nem számít neki. Esténként már megcsókolni sem akar, csak bújjak oda hozzá és kész. Szex csak akkor van, amikor ő akarja és neki legyen jó, de az hogy én mit szeretnék vagy nekem mi lenne a jó, azt már nem. Felejtsem el, hogy ő bármit is ad. Se egy szál virág, se egy kedves szó, semmi. Azt mondta esküvőt szeretne augusztusban, de semmit nem tesz érte. Anyagi gondokkal küszködünk, de ez nem mentség arra, hogy ne törődjön velem is legalább 1-2 órát!
2009. jan. 10. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyszerűen a tahóság és önzőség felsőfoka részéről. Neki nem feleség kell, hanem cseléd, szakács és szexrabszolga egy személyben. Ha pedig megváltozni képtelen és nem is akar, akkor annál jobb, minél előbb otthagyod a fenébe.


Gondolom, eleinte nem volt ilyen, megjátszotta magát szépen, aztán idővel kimutatta a foga fehérjét. Nos, most láthatod, hogy milyen ő valójában. Ha ezt szeretnéd elszenvedni életed hátralevő részében, akkor maradj vele. Ha viszont azt szeretnéd, hogy olyan párod legyen, aki meg is becsül, minél előbb hagyd ott.

2009. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megéri fenntartani ezt a kapcsolatot egyátalán?

Beszélgessetek, ha nem derül ki, mi bántja, közöld, ha nem változtat, elhagyod.

Meglátjuk hogy reagál.

2009. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem üljetek le és mond el neki hogy mi bánt!!és hogy probáljon meg változtatni rajta!!és ha eből a beszélgetésből nem jön össze a várt eredmény akkor szakíts vele és kere egy olyat akinek jelentesz valamit!!
2009. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!