Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Másik csaj teccik) :/

Figyelt kérdés
Na szoval az a helyzet hogy van csajom akivel még nem olyan régen járunk. Ezzel a csajjal 1 iskolába is járunk, meg még van egy közös program minden héten (ezt azért nem írom ide mi h nehogy véletlen ő vagy vmeik barátnője megtalálja a kérdésem), de tegnap délután láttam egy másik csajjal, akit végülis nem ismerek, ő se engem, tegnap még csak gondoltam magamban h mien jól néz ki de semmi jelentőséget nem tulajdonítottam neki. Ma délelőtt rájöttem h egy suliba járunk (xD) és ma többször is összefutottam vele és úgy tűnt h néz, mert amikor ránéztem mindig elkapta a fejét meg amikor épp arra mentem akkor meg elindult másfele...Na szal elég a rizsából a lényeg h azóta csak rá gondolok, most nem tudom mit csináljak... Gondoltam rá h szakítok bnőmmel de a hülyeség lenne mert nem is ismerem a csajt, szal arra gondoltam h előbb meg kéne ismernem valahogy és aztán átgondolni újra az egészet. Valaki valami jobb ötlet?
2010. nov. 10. 20:00
 1/9 anonim válasza:

Egyszerű...

Hanyagold a mostanit ne szakits vele de hanyagold a másikkal meg beszélj..!

2010. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti mondatodban van a normális gondolat!
2010. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi de az a gond h a nevét sem tudom és a mostanit már annyira nem is szeretem de viszont ha összeveszünk akk heti 3 órát el kell töltenem vele kettesben és ezellen nem tok mit tenni még fél évig :/ Am bírom a mostant meg minden de így urólag átgondolva inkább a barátomnak lenne jó mit csajomnak...<- Remélem érthtően leítam amit gondolok
2010. nov. 10. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom barátok a barátnőddel ,ezért inkább a másik csajt hagyd mivel ez a lányok között öriharis dolog lenne ,ha elkezdenél a másik csajszival kavarni.Amúgy gondolom,hogy a lány aki neked tetszik azért nem figyel rád mivel tudja,hogy te vagy a pasija az ő egyik barátnőjének...
2010. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg a kiszemelt lányt, hogy korrepetáljon nyelvtanból. Hidd el, soha nem fog rájönni a cselre...
2010. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: Nem barátnők a másik csajjal szerintem nem is ismerik egymást, mégcsak nemis oszt.társak mert a csajom egész osztályát ismerem (mert énis A-s vagyok és a bnőm is csak eggyel alattam)


4. válaszoló: Nem rossz ötlet, csak annyi a gond a suliban nem tanulunk nyelvtant, és hogy a másik csaj eggyel alattam jár tehát semmiből se tudna korrepetálni :D


Am a csajt kerestem Facebook-on de nem találom legalábbis képek alapján :/

2010. nov. 10. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A 20:10-es szerintem a helyesírásodra akart gondolni...xD

De amúgy mi az,hogy heti 3 óra még fél évig? :DD Fél év után mi lesz?Meg ez most neked megvan parancsolva?

2010. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na jó leírom mi az a heti 3 óra tánc, mert vele kell táncolnom az iskolai gálán és még fél évig minden szerdán járni kell:/
2010. nov. 10. 21:19
 9/9 A kérdező kommentje:

Na megvolt... leírom mi volt hátha valaki hasonló gondokkal küzd mint én küzdöttem ;)


Szoval a kérdés kiírása után másnap dobtam a csajt, mert kiderült h én is bejövök a másik csajnak. Még aznap este felvettem msn-re, rákérdeztem és mondta h bejövök neki. Ez volt csütörtökön, azóta már járunk... :)

Tehát azt tanácsolom mindenkinek h próbálja meg...nem érdemes egy olyan csajjal marani csak azért mert nem akarod megbántani...

2010. nov. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!