Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk kérdeznék valamit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk kérdeznék valamit. Nektek örömet okoz az ha át**sztok egy csajt?

Figyelt kérdés
nem értem hogy ez miért jo.:S Nektek ez csak ugy jön vagy direkbe csináljátok?
2010. nov. 10. 17:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat az általánosítás miatt. Tisztában vagyok vele hogy van olyan aki nem ilyen. csak hát annyira kevés az ilyen...:S

akinek meg normális fiúja van annak grat.:) az jóljárt.

neharagudjatok csak egy idő után az ember elkezdi megunni h folyton átbasszák a fejét.:/;)

de köszi a válaszokat.

2010. nov. 10. 18:23
 12/17 A kérdező kommentje:

18:22

igen lány vagyok. valóban van ilyen de én nem az ilyen lányok közé tartozom. szerencsére:)

a baj az h engem meg átbasztak már párszor és kezd elegemlenni.:/

2010. nov. 10. 18:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem jó érzés átbaszni egy fiút :)
2010. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

18:43-nak csak nehogy egyszer forduljon a kocka.


Az nevet aki utoljára nevet.

2010. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Engem meg pont a lányok basznak át. Most akkor én is írjak ki ilyen kérdést?
2010. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Emberek, kérdeznék valamit. Nektek megelégedést okoz, hogy itt sírjátok ki magatokat kérdés formában?

Engem meg múltkor átvert a menzás néni (vagy csak elnézte, és én is későn vettem észre).

Akkor most én is irkáljak ki ilyen szánalmas siránkozós kérdéseket, hogy miért minden menzás néni ilyen szemét?


Ja ,bocs, nem erre a válaszra vártál. Szóval, jaj nem ,te szegény, ne add fel, majd biztos jobb lesz, ne sírj..

2010. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nemsírok. ilyenről szó sincs. de azt viszont nem szeretem ha valaki itélkezik felettem akkor amikor nem is ismer. ha nem tetszik nem kell írni.:) ilyen egyszerű;D
2010. nov. 10. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!