Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, mi lehet a megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mi lehet a megoldás szerintetek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy ugyan nem tartom magam csúnyának, de tisztában vagyok vele, hogy egyáltalán nem vagyok fotogén:(... sajnos.. :( Volt barátaimmal sosem csináltunk közös képeket, bár ők mindig akartak, és meg is sértődtek hogy miért nem csinálunk. De én amúgy sem vagyok az a fajta aki fotózgatja magát, és velük sem akartam közös képet, gondoltam úgysem teszem ki sehová. Megvoltam nélkülük. Azonban a mostani párommal nagyon szerelmesek vagyunk! :) Szívesen tennék ki közös képeket közösségi portálokra, és szívesen készítenék vele képeket pl kirándulások vagy egyéb közös programok során. Így azonban nem akarok, mert tudom hogy borzalmas kép lenne. :( Hogyan vehetném rá magam, milyen pózban legyek, vagy milyen arckifejezésem legyen? Hogyan lépjek túl ezen a fotózási fóbiámon?:S Előre is köszönöm szépen a válaszokat!! :)
2010. nov. 10. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán úgy, hogy hagyod :D Nem kell semmi póz ez olyan egyszerű dolog, hogy el se hiszed. Az emberek a saját képükkel sokkal kritikusabbak, mint másokéval. Nem biztos, hogy olyan rondának tartanának téged, mint ahogy azt gondolod. Csinálj képet és rakd ki. Egyszer átesel a holtponton és menni fog. Sok sikert!
2010. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neem nem tartanak rondának! :D Egyáltalán sőt.. :) Csak én nem vagyok elégedett a képekkel mert nem vagyok fotogén és nem tetszenek soha, és nem tudom rávenni magam a saját fotózgatásomra, meg azt se tudom hogy megy ez.. :D Szóval a lány v a fiú mondja h akkor csináljanak képet és beállnak a tükör elé és pózolnak?.. nem tudom olyan erőltetett és fura nekem a szituáció:P Vagy hogy szokták ezt?:D:) Előre is köszi a válaszokat!:)
2010. nov. 10. 14:56
 3/6 komasa ***** válasza:
Vagy az másik megoldás, hogy csináltok 1000 képet, abból biztosan lesz 2, 3, 4,... amit szerinted is fel lehet rakni közösségi portálra! Lehetetlen, hogy nem tudsz olyan képet készíteni, ami tetszene neked is. (Ha ez sem jön össze néhány ezer forintért profi fotóssal kell csináltatni képeket.) A közös fotózkodás nagyon jó móka, még akkor is, ha sz@rul sikerülnek a képek! Hajrá!
2010. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D Köszi szépen a válaszokat!:) Lehet nagyon rágörcsölök és úgy vagyok vele hogy úgyis borzasztó lesz és ezért nem "vágok bele". De tényleg ezt hogy szokás? Mert olyan erőltetett szerintem.. vagy nemtudom.. eléggé idegenkedek a dologtól, pedig másoknak ez annyira kis semmiség. :/
2010. nov. 10. 15:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a tükör előtt pózolósak szánalmasak :D

Arra gondoltam, hogy pl oda adod barátnődnek, barátnak, anyunak vagy akárkinek a fényképezőt, bevágsz valami figurát esetleg pózt és már nem is tűnik olyan erőltetettnek.

2010. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, esetleg elmegyünk egy másik párral kirándulni és megkérjük őket hogy lőjenek el pár képet:) Mert szerintem is az olyan fura hogy beállnak a tükör elé és akkor az a napi program hogy ott fotózgatják magukat.. :/ Köszi az eddigi válaszokat!:) Írhatnátok még hogy hogy érdemes beállni egy képhez, vagy otthon gyakoroljam amíg kitapasztalom melyik szög ill. póz a legelőnyösebb számomra?
2010. nov. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!