Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért kell találgatni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell találgatni, ha valaki jár valakivel?

Figyelt kérdés

Nem értem mért van ez..

Ha gazdag a fiú akkor azt mondják, hogy azért vagy vele mert gazdag..

Ha szegény akkor lehurrognak, hogy "úristen de csoro a pasid"

Ha van jogsija akkor már az megy, hogy azért vagy vele, hogy fuvarozza a segged..

ezt mért kell??:S:S

Minek avatkoznak bele mások életébe?


2010. nov. 9. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Mert a magyar ember irígy, ennyi. De mindenképpen rosszindulatú!
2010. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igy van
2010. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szánalmasak...és semmit nem érnek mint ember!

Engem aztán sose érdekelt, hogy kinek milyen nője/pasija van, mert hol érdekel, hogy egy topmodell csaj kivel van és attól, mert mondjuk beszólogatnék, hogy a pénze miatt van vele attól még én adott estben ugyanolyan senki maradok és a srác aki mellett ott van a szép csaj nyilvánvalóan többet tud mint én így a saját életemmel és a saját barátnőimmel foglalkozok..aztán hogy a haver milyen nővl van az ö dolga neki kell hogy megfeleljen a barátnője nm nekem és hogy egy szép lány kivel jár hol érdekel az engem. Másoknak is így kéne gondolkodni, mert a beszólogatással csak a saját szegénységi bizonyítványukat állítják ki.

Nekem jó nőm van neki meg nem ergo én győztes vagyok ő meg egy senki.Aztán verheti a nyálát meg a seggét a földhöz mert én hetyegek a nőmmel míg ő otthon veri a brét.

2010. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne mások véleményével foglalkoz!
2010. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd később, ha elkezdesz dolgozni (gondolom, még suliba jársz), és mondjuk ilyen fúrkálódós kollégáid lesznek, mint sok helyen (elvégre ők is magyarok), akkor rájössz ténylegesen, hogy milyenek a magyar emberek.

Még leírok ide egy viccet is, ami sajnos nagyon igaz:


a pokolban az emberek nemzetiség szerint kerülnek üstbe. jön a következő ember, kísérik az üstje felé, és közben kérdezget:

- ez melyik üst?

- ez az orosz üst

- és hogy maradnak benn?

- gépkarabélyos őrök vannak. ha valamelyik elkezd kimászni, rá egy sorozatot, rögtön visszamegy.

- és ez az üst? itt nincsenek őrök!

- ez a német üst. itt elég egy táblát kitenni: "Kijönni tilos". Betartják.

- na és ez? itt se őr, se tábla!

- ez a magyar üst. ha az egyik ki akar mászni, a többi visszahúzza.

2010. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!