Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért nem kívánom már a cigit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem kívánom már a cigit?

Figyelt kérdés
vége lett kapcsolatomnak, addig nagyon dohányos voltam 1 doboz 1 napra volt csak elég. Meg még miután vége lett utána is az voltam, de most szabályosan nem kívánom, és ha rágyújtok megszokásból nem olyan jó mint eddig. Azért lehet mert hiányolom a régi kapcsolatomat?
2010. nov. 9. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak örülj neki, hogy így könnyebb lesz leszokni, és ne szokj vissza. Mivel dohányos voltál gondolom így már tudod mennyi pénzkidobással jár az.
2010. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. elképzelhető, hogy ezért nem kívánod már a cigit, de szerintem is ennek csak örülj!
2010. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!