Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondanád, milyen értelemben tennéd?

Figyelt kérdés
Ha egy srác azt mondja/írja a barátnőjének, hogy "kellesz", akkor azt milyen értelemben teszi szerintetek?
2010. nov. 9. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira értelmetlen egy kérdés...Ha azt mondja éhes azt milyen értelemben mondja?!Ha azt hogy szeret azt milyen értelemben...

Szüksége van rád és ha nem lennél vele rossz lenne neki.Ha még nem feküdtél le vele és sikertelen nemi erőszak közben mondta akkor persze ez másra értendő.

2010. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
inkább érti úgy, hogy kíván (még nem feküdtünk le) vagy inkább úgy, hogy szüksége van rám, hogy ott legyek mellette..?
2010. nov. 9. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Szüksége van rád, hogy mellette legyél, hogy aztán később megfektessen. Hát nem szép?
2010. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyi mindent annyiféleképp lehet kifejezni,figyeld őt és megtudod.Fura hogy vadidegenektől kérdezgeted hogy milyen a barátod mikor te vagy vele.Ismerd meg és megtudod.
2010. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azon vagyok. :)

"Ha ezt mondanád, milyen értelemben tennéd?" ez volt a kérdés. Arra voltam kíváncsi, a srácok mire értik inkább. Köszi a válaszokat.

2010. nov. 9. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ha veled lennék nem abban az értelemben mondanám hogy meg akarlak fektetni.De gyanítom nem vagyunk egy korosztály én 30+ és a korosztályombeli nőknek annyira nem szokása már hogy várassanak.Nekem meg nem szokásom siettetni.Szóval mire én addig eljutok hogy ezt mondjam már túlvagyunk rajta.
2010. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lifetastesgreat válasza:
Én pl ha ezt mondom akkor úgy értem hogy szükségem van rá. És nem szexre gondoltam közben. 18F
2010. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!