Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mért van így? Tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mért van így? Tanács?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. És mint megtudtam járna is velem, CSAK van valaki akivel szintén így van, de a csávó nem lép semmit. Nálam pedig az van, hogy most volt egy elég durva szakításom(fogadásból járt velem), és nincs igazán kedvem egy újabb kapcsolathoz...:/ de amikor itthon vagyok tökre lehangol hogy nincs senki sem akit szerethennék(furán hangzik de igaz), és aki engem is szeret :/ . Mit tehetnék??? csak normális válaszokat várok! köszönöm előre is :)
2010. nov. 8. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Lépj

Ne várd meg amíg a másik pasi lép. Ha arra vágysz hogy szeressen vki és te is szerethess akkor szerezd meg ezt a lányt!:)

2010. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbálkozz be, ha tényleg kölcsönös ez a vonzódás! Lépj túl a szörnyű kapcsolatodon, ami volt, az elég nagy gané lehetett, egy mocsok csaj lehetett! Hátha most meglesz az, akire vágytál..
2010. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mégis mit tegyek ? Mert már nem tudok semmibe sem dönteni :/ de nem vagyok biztos benne hogy hozzám való, mert én egy maximalista tipus vagyok ő pedig inkább...olyan...olyan más :/
2010. nov. 8. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy maximalista? Nem elég jó a csaj, vagy mi, mi a problrm? :O
2010. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
probléma? előzó vagyok
2010. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát hogy én mindenben a legjobbat akarom(álltalában el is érem, amit akarok) de őnála ez nem fontos és ezt ő nem értékeli
2010. nov. 8. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
összecsiszolódtak az idő folyamán, hidd el. egymásra hangolódtok, néha lesznek viták emiatt, de azokat is túl kell élni. és az ellentétek amúgyis vonzzák egymást:)
2010. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!