Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Melyik csaj jön be:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Melyik csaj jön be: aki plaza cica vagy aki nem, de van van egyénisége és nem tömeglány?

Figyelt kérdés

Miért szeretik a pasik a plaza cicákat? Meséljetek!

Ha csajoknak is van véleményük írják ők is nyugodtan :)


2010. nov. 8. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

most megint egy csomó ömlengős álszent pasi mondja hogy:

"nekem az egyéniség és a belső érték számít"


persze ha meglátnak egy pláza cicát átalakulnak "nőstényfaló ragadozóvá"


20L

2010. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szerete őket.

A szórakozóhelyeken is a "felfuttatott" csajokat nagy ívben kerülöm.



Inkább a csendesebb,mindig kacagó bolond lányokat keresem.


Amúgy az sem mindegy,hogy milyen plázacicára gondolsz..

A szőke s*ggig érő hajú vékony plázacica a hónaljaalatt csivavával,és olyan hanggal,hogy Király Linda mellette maga Horváth Csárli,vagy csak a simán szép,aki divatosan öltözködik,de tökös csaj..:)



18F

2010. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha külsőre nem jön be lehet bármien a belsője nemfog érdekelni és ezt így őszintén megmondom lehet a pláza.p.icsáknak semmi belső értékük nincs de egy menetet megér ennyi 17/F
2010. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert plázacica és plázacica között is van külömbség...33f
2010. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy közelíteném meg, hogy ne legyen primitív idióta. Mert lehet egy lány ilyen, vagy olyan, de ne süssön róla, hogy ostoba. Mert lehet egy csaj plázacicás, meg lehet aranyos is, mindegyik lehet szexi. De nem egy olyat ismerek, akinek alapvetően mondjuk jó alakja van, vagy ilyesmi, de süt róla az ostobaság, na most az ilyen szerintem nem vonzó.
2010. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A plázacicákat messze elkerülöm, elmagyarázni nem lehet, rájuk kell nézni. Egy becsapás az egész, szaloncukor papírba csomagolt sz@r.

Mindenképpen azt választanám, akinek van egyénisége és egy Nöies Nö, aki csinos nem pedig ribancos.

2010. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is ismerek olyan lányokat akik plaza cicák és irritálnak. :) De van 2 olyan ismerősöm, aki külsőre plaza cica vagyis lehet hogy inkább nagyon is divatosan és nőiesen öltözködnek, de nem ostobák, el lehet velük beszélgetni. :)

És szerintetek miért van ennyi plaza cica? Mi a jó benne? Mert én értelmét nem látom a sok ostoba vihogásnak... Mert én is azt mondom, h egy csaj legyen nőies, vidám, de lehessen vele beszélgetni is, ne csak a vásárlásról...

2010. nov. 8. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

a plázacicák hamarabb megkaphatóak ennyi, velük terveznek egy menetre... de az is tény, hogy plázacica és plázacica között is van különbség :)

erre van amúgy egy jó idézet is... sok fú gondolkodik el melyik lánnyal feküdne le, de kevés azon, hogy melyik mellett ébredne is szívesen ;)

2010. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!