Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Minden lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg hogy van egy lány aki tetszik nekem és én is neki, de egy megtudtam hogy smárolt az egyik legjobb haverommal,ez volt két hete és én múlthét kedden tudtam meg.

Azóta már megbeszéltük de egyre több részletet tudok meg másoktól és és ez zavar.A lánnyal már járok, de nem tudom mit csináljak.Ha a haverom kérdezem akor az mondja hogy nem ő smárolta le.Ha a lányt kérdezem ő is azt mondja hogy nem ő kezdte.Most mit csináljak?ha rákérdezek akor megsértődik...A lány fontos nekem de csak ezen agyalok..

Mit tegyek?


2010. nov. 8. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mind1 ha már jár veled?
2010. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne agyalj! Farkalj! Am. kár azon rágódni amin már nem változtathatsz! Koncentrálj a jelere
2010. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Meg már beszéltem a haverommal is..

És azt mondta hogy a lány azt mondta hogy csak akkor szeret amikor velem beszél vagy velem van..De sajnos nehezen tudok vele találkozni..

2010. nov. 8. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
még egy ilyen húzás után dobnám a csajt, de ha egyszeri alkalom volt, akkor ne törődj vele
2010. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!