Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves nő és 50 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nő és 50 éves pasi nem néz ki furán együtt?

Figyelt kérdés
Ráadásul a csaj letagadhatna pár évet,a pasi meg még többnek is néz ki mint amennyi.Ha látnátok egy ilyen párt,mit szólnátok?
2010. nov. 7. 22:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nincs is mindnek 26 éves barátnője.
2010. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én első szerelmem is ennyi volt, én 18-19 között. Soha nem volt gazdag.
2010. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
leg fejb az apjának nézik:-)
2010. nov. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem,ne a kort nézzük már könyörgöm.Amit más mond azzal meg ne foglalkozz,hogy ti jól érezzétek magatokat CSAK ez számít.



23F

2010. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
az o dolguk nem gondolod? Ha szeretik egymast mit szamit ,hogy meik hany eves?
2010. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
en nem szolnek semmit mivel en 27 vagyok,o meg 53.es nem nagyon izgat ki mit gondol.ha valaki rosszat biztosan mert irigykedik!!
2010. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mosolyognék elsősorban. Ha a pasi túl nagy autóval van, a lányon meg túl rövid a szoknya, akkor azért, mert átlátszó. Ha a testbeszédükből látszik, fontosak egymásnak, akkor azért, mert örülök, hogy van ilyen is.


Az életkor csupán egy adat. Nem az dönti el, ki vagy.

2010. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
igen,csak ha mennek az utcán,az olyan ciki hogy megbámulják őket,nem? Elsűllyednék szégyenemben hogy egy nagypapa kullog mellettem :D
2010. nov. 10. 22:01
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha cikinek érzed, nem szereted. Ha szereted, nem érzed cikinek. Azt sem, hogy idősebb nálad, azt sem, hogy vak, vagy tolószékkel közlekedik, vagy hogy alacsonyabb nálad, vagy hogy nem éppen egy Adonisz. Ha szereted, fontosabb, hogy vele lehess, mint az, mit gondolhatnak mások.

Ja, és ha szereted, nem látod nagypapinak. A legjobb plasztikai sebész a szerelem.

2010. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!