Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt kéne ilyenkor tennem?Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt kéne ilyenkor tennem?Van barátom, és nagyon nagyon szeretem!Elég rég tetszett meg, és tavaly jöttünk össze, még nem vagyunk olyan sok ideje együtt..

Figyelt kérdés
Van egy másik srác akit, nem ismerek, viszont nagyon helyes, és egyfolytában néz.Ez a srác végzős. Nem tetszik, nem is ismerem, viszont túl sokszor gondolok rá.Gondolom érdekell,hogy tetszem-e neki, vagy hogy miért néz, meg ilyesmi..,de nagyon rossz érzés,hogy a barátom helyett néha rá gondolok, pedig soha nem beszéltem vele.AZ a baj,hogy ha tudom,hogy tetszem valakinek, akkor akaratlanul is vigyázok arra, hogy jókat gondoljon rólam, meg jó helyzetben lásson,meg hasonlók,mégha nem is tetszik, és nyilván ez van most is, mert azért elég "megtiszelő" ha egy jó pasinak tetszik az ember, és növeli az önbizalmat, csak nem akarom,hogy ennyit gondoljak rá, meg agyaljak a dolgon...MIt csináljak??
2009. jan. 8. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ne szúrj ki a barátoddal!!
2009. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de én nem akarok a sráccal járni, csak nem akarom azon törni az agyam, hogy tetszem-e neki, mert mindig ezt csinálom..Mindig mikor tetszem valakinek, vagy egyfolytában néz..

meg így van ez mikor pl utcán néz egy ronda srác, akkor akaratlanul is nézem én is, hogy lássam hogy "kivel van dolgom". nem akarok a sráctól semmit, naggggyon szeretem a barátomat, csak túl sokat gondolkodom.

pl mindig elképzelem, hogy mi lenne ha most ezt csinlálná,azt mondaná( a barátom), és elképzelem, beleélem magam, és azon gondolkodom, és már halálra idegesít...

2009. jan. 8. 23:23
 3/10 A kérdező kommentje:
hogy ezt csinálom*
2009. jan. 8. 23:24
 4/10 anonim ***** válasza:
A barátodnak szerintem sokkal jobban tetszel, mint ennek a srácnak... Te mit éreznél, ha a pasid másra is gondolna? Egyébként megkérdezhetem, hány éves vagy?
2009. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
15
2009. jan. 8. 23:31
 6/10 A kérdező kommentje:
de mit tegyek,hogy ne gondolkozzam ezen az egész ügyön?
2009. jan. 8. 23:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Elözö 2 vagyok... figyi: ha szép lány vagy, akkor valoszinü, hogy sok mindenki megnéz, csak azt nem veszed észre...a pasiknak meg mániájuk bámulni... ha 15 vagy, és egy suliba jártok, akkor te elsős vagy, ő végzős... lehet h a pasi csak felméri az "újoncokat" a suliban... szerintem ne foglalkozz vele, majd nem fog nézni, ha látja rajtad, h nem érdekel, h néz...
2009. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cyus!!!Sztem se foglalkozz ezzel a végzős pasival...Én is voltam már ilyen helyzetben nem is egyszer!!tetszett egy fiú...elkeztünk MSN-en irkálni meg minden...közben volt pasim,de én nem is akartam a pasimat megcsalni csak azt akartam h ,,jóban,, legyünk...dee hááát csak nagy veszekedés lett a vége!!!!De szerettem a barátomat!!!Aztán már a fiú komolyabbat akart tőlem,járni is akart velem!!ekkor aztán már a pasim és ez a másik fiú verekedtek feleslegesen a ,,semmiért,,...hiszen én nem akartam a másik fiútól semmit se így csak szegénykét ,,szédítettem,,....de szerencsére megbeszéltük barátommal és nagyon jouul megvagyunk!!!! higyj nekem!!!! Amúgy én is 15 vok... :))))
2009. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel most léptél életedegyik komolyabb szakaszába nincs könnyű dolgod. Ugyani amit idáig tanitottak nked a szüleid,az értékrended,mit kialakitottál magadnak,azt msot érik a különböző támadások. Hűség, tisztesség becsületeség...Csak rajtad áll megállod e a kisértét. Te parancsolsz magadnak, nem más. Most fogd megismerni a helyes utakat és a künnyű utakat. Ha valóban nem akarnál a máik fiúra emlékezni, nem emlékeznél, de vonz az, hogy hú megbámúlnak, hú körülötem forga világ, egyre többen akarnak megszerezni, jé mégsem vagyok ronda...Mindenkinek an akarat ereje, csak az megy nehezen, amit az ember ne akar. Remélm valamit segitettem ezzel.
2009. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, első 3 válaszoló vagyok! Igaza van az előttem szólónak, én is ezt akartam mondani, csak nem tudtam igy megfogalmazni! :)
2009. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!