Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő akinek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő akinek volt kapcsolata rendőrrel?

Figyelt kérdés
Hogy jöttetek össze?Jó volt vele?Írjatok mindent velük kapcsoltban le lécives,köszönöm.
2010. nov. 7. 16:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Járj tüntetésre. Ott van bőven.
2010. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Leírtam. :)
2010. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kijössz egy futballmeccsre találsz egy kisebb meccsen is minimum 200-300 rendőrt, azok közül tudsz válogatni. De ha nem akarod elaprózni a dolgokat, menj valami rangadóra, ott vannak vagy 1000-ren is. Dolguk nem nagyon van úgy se, ráérnének veled foglalkozni :D
2010. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg E. Zsanettet :DF
2010. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt rendőr pasim (nyomozó). Normális volt és értelmes. Azonos baráti kör miatt többször találkoztunk bulikban, szóval látásból ismertem már korábbról. A közelebbi kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy megkértem bilincseljen meg. Meg is tette, tök izgi volt és utána elég gyakran előkerült a bilincs szex közben is. Persze mindig rajtam kattant végül.:)
2010. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tüntess!:D Ott akadhat rendőr társaságod amennyit csak akarsz. Mellesleg maga az egyenruha az én fantáziámat is megmozgatja... ja, és a gumibot xD Komolyra fordítva a szót, mindig jól jön, ha van kivel tanulni a helyesírást;)
2010. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rendőr barátom van, semmivel sem másabb vele lenni, mint egy nem rendőrrel. :D Egy közös barátunk révén ismertük meg egymást, aki mellesleg buszsofőr :D
2010. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Utolsónak.Ilyet ne mondj.Eleve az a tudat ,hogy ő egy rendőr tégedet nem izgat fel?Érted.Feleted áll.
2010. nov. 8. 13:29
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egyáltalán nem izgat fel az, hogy ő egy rendőr... és nem is áll felettem, pláne egy kapcsolatban.
2010. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem is volt rendőrrel kapcsolatom,és a mai napig is tart,a vőlegényem,nemsokára a férjem lesz. Amugy ő nyomozó. Én is teljesen rá vok kattanva a rendőrökre,rohadt dögösek az egyenruhájukban,meg én nekem is bejön h van fegyverük,meg főleg ha megbilincsel..xd. Meg amikor játszunk,h igazoltat,és legalább rendőrként beszél,mivel az is,azt mondja amikor szolgálatban van. Csak a végén rám mászik,és jót szexelünk.


18l

2011. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!