Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba vagy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba vagy az a megoldás ha mást keresek?

Figyelt kérdés
2 hete jóban vagyok egy lánnyal aki szerelmes belém állítólag. Kedves, aranyos és jófej is nekem is bejön. Viszont egyszerűen néha az agyamra megy annyit beszél. Azt mondom magamba néha, hogy nem bírom már és picit jól esne egy kicsit a csendesebb romantika is. Én jobban szeretem a csendesebb csajokat. Msn-en alig ír valamit de élőben elviselhetetlen nekem sajnos :S szeretek beszélgetni de nem így, hogy monotonan. Lehet nekem kéne változnom és ezt elfogadni és belátni, hogy bennem van a hiba vagy lehet nem való hozzám ez a csaj és keressek másikat?
2010. nov. 7. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem hozzád való. Én se tudom elviselni ha valaki egész nap beszél. Általában annyira nincs értelme annak amit beszél, mind amennyit beszél az illető. Sokat beszél, de semmit sem mondd. Keress másikat, nem hiszem hogy ez változni fog, főleg ha már az elején érzékelted, és idegesít. Akkor még lenen esély, ha kb fél vagy 1 éve együtt lennétek, és most kezdene el feltűnni, hogy "úristen ez a lány egész nap csak beszél, és beszél..."
2010. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!