Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiégtem már ilyen fiatalon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégtem már ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. pár hete lett vége a kapcsolatomnak. nagyon szerelmes voltam/vagyok. nem hiszem el, hogy vége...

tetszett utána más, de pillanatok alatt elvesztem az érdeklődést. tegnap elmentem bulizni, gondoltam felcsípek vkit... közeledtek - nyomultak - jó páran, de én mindet elutasítottam. azt is aki tetszett... nem érdekelt.


2010. nov. 6. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem vagy túl az előző kapcsolatodon. Sosem jó hirtelen beleugrani egy új kapcsolatba, időt kell hagyni a "gyászra", hogy utána tiszta lappal indíthass másnál. Ne aggódj, nagyon fiatal vagy még, nem csúszol le semmiről...
2010. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár hete lett vége, mit vársz? Ha fél év múlva is ez lesz, akkor már gondolkozhatsz.
2010. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem 2 és fél éves kapcsolatomnak lett vége még nyár elején...és még mindig azt mondom magamnak,h soha nem fogok tudni szerelmes lenni valahogy úgy vagyok vele,mint te pontosan..tetszik meg megnézem őket,de igazából nem is akarok tőlük semmit...még sajnos szeretem őt..és sztem ez még így lesz egy darabig.Az az igazság,h ezt magunkban kell elrendezni... :S
2010. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző voltam 19/L.
2010. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszöntem a válaszokat. (főként utolsó)
2010. nov. 6. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!