Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éves házasságban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves házasságban milyen gyakorinak kellene lennie a szexnek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Félnaponta 1 szer.
2010. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Heti 8-10 alkalom.
2010. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Évente egy még belefér...
2010. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy hány évesek vagytok, 0-30 éves korig napi 1-2, 30-50 éves korig heti 1, 50 től heti 0.
2010. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hogy amúgy mióta vagytok együtt... Mert én ismerek olyan párokat, akik 2 év ismertség után házasodtak össze, gondolom ott több szex van, mint azoknál, akik 7-10 év után házasodnak össze.
2010. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Fél év ismeretség után házasodtunk össze (30 körüliek vagyunk) és kb hetente 1x van szex :(
2010. nov. 6. 20:45
 7/14 anonim ***** válasza:
A szexuálpszichológusok szerint ha heti 3-4 alkalomnál nincs kevesebb az még teljesen jó! De igazábólemberfüggő is, a kérdés hogy ez megegyezik e az "étvágy" mind két félnél, ha az egyik heti 4 alkalommal akarja ami szerintem még normális hosszú kapcsolatnál de a másiknak a heti 10-nél kevesebbel nem elégszik meg akkor baj van, de hogy ha mind két félnek olyan a természete hogy megelégszenek heti 1 alkalommal akkor minden rendben van!
2010. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát ez az, hogy egyikőnknél sem volt ez jellemző korábban az előző kapcsolatokban. Illetve még nálunk sem a kezdetekkor
2010. nov. 6. 20:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de szerintem ne csodálkozz, ha fél év után összeházasodtatok, hogy csak most jönnek ki az ilyen dolgok... Persze hogy az elején még több van, de én úgy gondolom, hogy 1-2 év együtt élés kell ahhoz, hogy az ilyesmi rendesen körvonalazódjon. Mi 3 éve vagyunk együtt, mivel nem élünk együtt, és keveset találkozunk kb heti 2-3x van szex, de ha tehetjük, akkor naponta. 1 év múlva tervezzük az összeköltözést és azt gondolom, 1 év legalább kell azután, hogy kialakuljon a heti szexmennyiség. Szerintem nem szabad így elsietni a házasságot, bár én még csak 20 éves leszek, de szerintem 10 év múlva sem "ugranék" bele egy házasságba ilyen rövid ismertség után. Bár nem a szex a legfontosabb a kapcsolatunkban, de azért ez is szempont lehet, és fél év alatt nem derül ki mennyire passzol össze két ember szexuális téren...

Viszont pl. olvastam már itt olyannak a hozzászólását, aki 10 éve házas és naponta szexelnek a férjével.

Szóval ez függ a korotoktól, attól, hogy mióta vagytok együtt és hogy alapvetően milyen emberek vagytok.

2010. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs, hogy normális. Ez csak attól függ, hogy a párnak mennyi az igénye.

Normálisnak mondható a napi egy is, ha a nő is igényli a szexet. De ugyanolyan normális a havonta 3-4 alkalom, ha mindkét félnek megfelelő.

Az a normális, ami mindkét félnek jó.

Amúgy 2 év után nagyon sok a mindennapi egy. Unalmas a túl sok rutin szex, sokkal jobb a ritkább, de jobb minőségű összebújások.

26.L

2010. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!