Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy Budapestinek és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy Budapestinek és egy Szegedi 14 éves gyereknek nagyon jó párkapcsolata? 14/F

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebben a kórban Persze simán...külön külön
2010. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

1. Bp.-i és szegedi közt nem. Túl nagy a távolság.

2. 14 és 14 évesek még gyerekek. Ergó nincs párkapcsolat, mint olyan. Nincsenek igazi érzéseik. Lehet negatívot adni, de tapasztalat!

2010. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Aranyosak vagytok, de szerintem egyik 14 évesnek sem lehet "jólműködő PÁRKAPCSOLATA". Persze, lehettek szerelmesek, de szerintem ennyi idősen párkapcsolatról beszélni nem kéne.

Egyéni véleményem, és ezzel nem akarok senkit megsérteni!

2010. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
nem, még felnőttként is nehéz
2010. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést, nem a párkapcsolaton van a hangsúly, hanem ki lehet-e egyáltalán hozni vmi elfogadható együttlétet ekkora távolságból...
2010. nov. 6. 19:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne szomorítsátok már el szegény fiút !!!!!!

Ha szerelmes és a lány is szereti és találkoznak a szüleik is jól kijönnek egymással ,akkor több is lehet belőle :)

Találkoztatok már?

2011. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igaza van az előző válasz írójának!! : ))

Szerintem működhet!! : ) sőt lehet hogy életed párját leled meg majd abban a lányban :) Szerintem működhet, sőt nagyon jól működhet mert annak ellenére hogy nem minden nap találkoztok, egyre jobban fogjátok szeretni majd egymást és olyan jó érzés lesz amikor majd találkoztok, és azt kívánod majd minden alkalommal hogy sose muljon el ez a nap! : ) igaz a vége nagyon szar lesz dehát... a lényeg hogy minden egyes perc amit majd a lánnyal töltesz meg fogod becsülni, és egyre többet szeretnél majd vele lenni, és csodálatos lesz szinte minden alkalommal úgy találkozni hogy eddig nem nagyon láttad és mégjobban belészerelmesedsz : ) hidd el nem beszélek hülyeségeket, tapasztalat;))

14/F

Szintén pesti szintén szegedi lánnyal ,))))

2011. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes...az én barátom is pesti és én szegedi csajszi vagyok 14 éves...előző kommentáló....KICSIMMM ?!!!!

:$$$$$$$

2011. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Majd létszi dobj meg egy mail el ha aktuális még ez a kérdés meg a kapcsolat.D szeretnék majd veled beszélgetni ha nem baj :"D

kösziii előző válaszoiló voltam : )

2011. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20:09 voltam az előző komimmal

20 11 : ) igen én vagyok az : PP

kérdező: látod :D itt a barátnőm is és ő szegedi én meg pesti és ez nem habi : ) nemrég volt 9. HÓNAPJA hogy együtt vagyunk, és akkor is voltam nála : ) csodás volt ŁŁŁ :)) szerintem megér egy próbát kérdező: )

2011. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!