Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért undorodok tőle? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodok tőle? Mi történt velem?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5 éve vagyunk együtt, van egy 2 éves kislányunk. Mostanában sokat veszekszünk apró dolgok miatt és a vége mindig az, hogy én nem foglalkozom vele. Igaza is van, ráadásul undorodok tőle a sex terén. Ha már közelít felém elfog az undor és nem tudom megmagyarázni miért. Többször leültünk beszélni erről és próbálok megváltozni, de sokszor olyan nehezemre esik rá néznem is.
2010. nov. 6. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg a kérdező nem írta, hány éves, lehet, hogy csak 22, akkor pedig ráadásul egy korosztály is vagyunk vele...
2010. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én egyetértek a 17:22-es hozzászólóval. én 23 vagyok, szintén 3,5 éves kapcsolatban. bár mi nem vagyunk házasok és gyerek sincs, nekem is volt egy jó fél évem, amikor undorodtam tőle, jó, ha 2-3 hétben 1x volt sex. nekem az volt a problémám, hogy sokat veszekedtünk, és egyszerűen már nem azt az embert láttam benne, aki volt, de utána el kezdtem gondolkodni, hogy az az ember még mindig ott van belül, akibe beleszerettem, csak bennem van a hiba. változtattam, legalább is úgy érzem, hogy sikerült. így nem vagyok olyan kötözködős, én is ő is nyugodtabb, és most nagyon jó a helyzet. lehet, hogy nálatok is ez lehet a probléma. mindenképp érdemes lenne felkeresni egy szakembert sexológust vagy nem is tudom. sok sikert!
2010. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!