Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok, ALIG birom tovább.20-24éves csajok, LÉGYSZIVES:Hogyan kezdeményezhetek ismerkedést nálatok?

Figyelt kérdés

KÖSZÖNÖM SZÉPEN, HA VÉGIGOLVASOD A LENTIEKET !! :)


Sziasztok !


24 éves pasi vagyok.

Eddig nem voltam nagyon buliba járós.

Egyetemen tanulok, és azzal foglalkoztam leginkább.


Viszont nagyon boldogtalan vagyok. Szeretnék barátnőt, akivel szerethetjük egymást. Nem nagyon birom már, hogy egyedül kelek, és fekszek minden nap.


Most úgy érzem, hogy nincs értelme az életemnek. Azt érzem, hogy az egyetemen is hiába tanultam, mert boldogtalan vagyok. Nem tudok, egyszerűen nem birok odafigyelni semmire, a tanulásra sem.


Nem vagyok csúnya. Rossz tulajdonságom pl., hogy nincs egy álompasi testalkatom, de nem is vagyok kövér. A Felső testemen van kb. 10kg súlyfelesleg. Valamint még egy rossz tulajdonságom van, hogy nem tudok első beszélgetések során frappáns lenni, humoros, így nem vagyok megnyerő.


Pl. legutóbbi esetem, hogy lakótársam buliba ment, és a barátnői, 4-en fel jöttek előtte kicsit iszogatni. Egyikük tetszik nekem. Készítettem nekik süti félét, megvendégeltem őket, de keresztülnéztek rajtam.


Nem tudtam frappánsan beszélgetni velük. Buli előtt, és Buliban mindig olyan mások vagytok. Kicsit túl vagytok pörögve, ami érthető, hiszen csodás lányok vagytok, és szórakozni mentek.

De nem tudok vicceseket beszólogatni, "szurkálódni".


Így buliban és buli előtt nem lehet veletek olyan dolgokról beszélni, mint amiket más esetekben kérdeznék, hogy : Te mit tanulsz? hogy hívnak?


TEhát ezek az általános kérdések nem jók. Valami frappáns kellene.

Mosolygok is mindig...


Egyébként egy talpraesett pasi vagyok, saját magamra mosok, vasalok, kajákat tudok készíteni. Autóm, házam nincs, mert még tanulok. Dolgozni, csak diákmunkákat szoktam egyetem mellett. Igyekszem, de mostanában nincs kedvem már semmihez.

Az utcán is látom a sok boldog párt, annyira elszomorodom. Nem értem, hogy tudott a többi pasi jó lenni?, hogyan kezdeményezett?


Annyira hiányzik már egy barátnő, és most NEM csak a szex-re gondolok, hanem az ölelésekre, a kézfogásra, a nevetésekre, a közös programokra, a csókokra.

Tisztelem a nőket.


Úgy ismerkedem, beszélgetek velük, hogy szemükbe nézek, nem a mellükre. HA buli előtt vagyunk, akkor sosem beszélgetek velük úgy, hogy pia van a kezemben, mert nem vagyok alkesz, így talán látja, hogy ő a fontos számomra.

Megdicsérem, hogy jól néz ki.


Vagy a Buliban hogyan kezdhetek veletek beszélgetni?

Úgy illene, hogy odamegyek felkérni táncolni?, dehát szórakozóhelyen ilyet nem szoktak ma már. Hogyan táncoljak?


Az évfolyamon is vannak szép lányok, sőt gyönyörűek is, de egyszerűen nem tudom, hogyan ismerkedjek velük. Az nem jó, hogy elkérem a jegyzetét, stb...

Informatikát tanulok.


Talán leírtam azokat a dolgokat, amiből látszik, hogy milyen helyzetben vagyok.


köszi, ha írtok, segítetek ! :)


2010. nov. 6. 00:21
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

12:12-esnek:

köszi a válaszod. ez is fontos, amit mondasz, hogy maradjak önmagam, de azért az előtted válaszolót is érdemes meghallgatni, és ÉLNI kell.


Egyébként én is informatikus vagyok.

2010. nov. 9. 20:04
 22/22 A kérdező kommentje:

14:11 es válaszoló:


Köszi, hogy írtál.

Igazad van, hogy fel kell oldódni, de ez nehéz, amikor ott van az a lány, aki tetszik nekem.


Ez alatt most nem azt értem, hogy úgy tetszik, hogy jó teste van. Ugyanis, ha csak azért megyek oda egy lányhoz, mert a teste tetszene, akkor nem izgulnék.


De az a lány, aki most nekem tetszik, az belülről is gyönyörű, amiket mesélnek róla, és láttam. Ilyenkor hiába rendezem le magamban a dolgokat, akkor is izgulni fogok, hogy jól menjem minden.

2010. nov. 9. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!