Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy miért, de eddig még nem jött össze a párkapcsolat egyik lánnyal sem. Nem vagyok bunkó, beképzelt, helyi vagány gyerek sem. Egyszerűen egy csendes srác vagyok, aki nem a szavak embere. Kell egy kis idő mire megismerek egy lányt, aki kedves, okos és szép, de eddig még nem jött össze egyetlen lánnyal sem a dolog, igaz nem is próbálkoztam annyit, ilyen számomra gyönyörű lányokat meg sem szólítottam. Mit kéne változtatnom?
2010. nov. 5. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17F és nem arra hajtok hogy minél több lányt vigyek ágyba, csak mikor szemébe nézek lássam hogy csillog a szerelemtől és nekem ez elég, a többit meg hozza a sors, a plázacicák meg nem az eseteim
2010. nov. 5. 20:58
 3/11 LunIstar ***** válasza:

ne aggódj, találsz


valaki ezt a típust szereti, bár nehezebb találni...

netes társker?

2010. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van koszi, be vagyok regelve a love.hu-ra de nemtudom valahogy nemigen neznek meg, pedig nem vagyok csunya gyerek :S
2010. nov. 6. 23:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a helyzet ,hogy a hozzád "hasonló" fiúkat manapság le se sz*rják a lányok..

A normális fiúk sz*pnak...de keményen...

2010. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

vannak akik ilyen srácokat keresnek(pl.én :))

sztem ne változz meg,ha valaki majd szeretni fog,az olyannak szeret amilyen vagy :)

2010. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál magadról az szép és jó. De nem ebben a korban. Változz! mindenben válts az ellenkezőjére és lesz csajod bőven. Legyél vagány, nagypofájú, bunkó. Annyira nem nehéz. A lányok 70%-a úgyis ilyet keres. A bal füledbe pedig tegyél köcsög köves fülbevalót. Meglátod, működni fog ez.
2010. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

És milyen igaz!

Máshol mondják, hogy ők rendes fiúkat keresnek, de amikor elmegy mellettük egy ilyen fiú, amit leírtál, akkor mondják egymás között, hogy "dejólnézki!"

2010. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De jó ilyet is olvasni.:) Tényleg ne változz meg!

Nem tom,sztem manapság már sokan nem is naon akarnak párkapcsolatot...Nem vagyok vmi tapasztalt,de múltkor nagyon letört,hopgy tetszett egy fiú (vmiért egyszerűen),csókoloztunk,ő meg meg akart b.szni és közbe még a nevemet se tudta..Hidd el,elég szarul esett.:/ Én már nem akarok senkivel se összejönni,akármilyen aranyos..:S Most ez eléggé elszomorított.:( Nem vagyok bábu.:| Ja,és a hab volt a torta tetején,hogy van bnője is..

2010. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Huhu mindha én irtam volna a kérdést komolyan s én is 17 vagyok...ne változz az igaz, csak legyél kicsitt bátrabb
2010. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!