Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két meleg fiú között miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két meleg fiú között miért nem lehet őszinte barátság?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, az egyik fél mindig többet akar, mint a másik.
2010. nov. 5. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert melegek, és az egyik vonzódik a másikhoz?
2010. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Mert ha 2 meleg/leszbikus egymásra talál, akkor valószínűleg előbb-utóbb átfut majd az egyik agyán, hogy mi lenne, ha..

Saját tapasztalatból mondom. Persze vannak kivételek, csak ritka.

2010. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne köztük barátság? azért mert nehezebben találnak párt, mint a heterók? szerintem ez marhaság. lehet köztük barátság.

azért mert heteró vagyok, még nem ugrom rá minden ellenkező neműre az utcán, és érdekes módon ők ettől nem is félnek... :)

2010. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én se ugrok rá minden melegre, de ha valakivel nem akarok semmi olyant, csak jóban lenni, haverkodni, akkor vagy ő próbálkozik be nálam, vagy azzal a dumával jön, hogy úgyis rá fogok hajtani.
2010. nov. 5. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:

a heterók közt is vannak nagy mellényű, egocentrikus példányok. ne akadj fenn ezen. mosolyogj elnézően, úgyis tudod magadról, hogy nem fogsz ráhajtani, ha pedig erőszakoskodik, értesd meg vele, hogy te nem szeretnéd.

ez a hetero társas kapcsolatokban is így működik. :) nem hiszem, hogy lenne különbség.

2010. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jaja, csak inkább az bánt, hogy nincs olyan barátom, akivel őszintén meg tudom beszélni ezeket a meleg dolgaimat.
2010. nov. 5. 15:35
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Na ja, ezzel dettó ugyan így vagyok énis. Bár rám még egyik meleg ismerősöm sem mászott, na jó az akire én is rá akartam mászni. Annyi a dolog lényege, ha egy meleg srác megismerkedik egy másikkal barátság lesz köztük, valakin a vágy akkor is fölülkerekedik egy idő után, mint hogy meleg srácnak heteró haver sem nagyon való, egy idő után a szükség elveheti az eszét annyira hogy szerelmes lesz a heteró srácba.

Még az elképzelhető, bepróbálkozik mert épp nincs senki a láthatáron akivel eltölthet egy kellemes estét, és mivel a legtöbb meleg örül ha 2 3 havonta egy szex összejön, nem is mer kihagyni egy alkalmat sem.

2010. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj kapcsolatban élő melegekkel, társkereső oldalakon szoktam látni ilyeneket, akik csak barátkozni akarnak (lehet, pont ugyanaz a problémájuk, mint Neked).


Nekem szerencsére nincs ilyen problémám, ugyanis nálam a barátságba belefér egy kis hancúr, ezt a párommal is tisztáztuk még a kapcsolatunk elején.

2010. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
mert mindig leakarják majd pippantani egymást.
2010. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LeinaBxtchh ***** válasza:

ez hülyeség. attól h 2 ember vonzódik 1máshoz attól még lehetnek csak barátok.

Leina 15/L

2010. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!