Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem, mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal 2 és fél hétig együtt voltunk, én szerettem, ő is, de nem annyira mint én, elmondása szerint azért mert kicsit önző akart maradni, nem akart mindig rám gondolni és nemakart félteni. most szakítottunk, és utána közölte, hogy nagyon fáj neki ez a szakítás (nemsűrűn fordult elő vele hogy fájt volna neki) és hogy rádöbbent hogy szeret. de kételkedem benne, hogy újrafogjuk kezdeni, mert még mindig bennevan az a kétoldalú érzés, hogy jóis lenne ha folytatnánk, de nemis lenne jó, és engem sem szeretne megbántani aztmondta. mi lenne a helyes most részemről? (tudom, elég bonyolultan írtam le, de a helyzet is ilyen bonyolult szerintem :)) most szüneteltetjük a kapcsolatot úgydöntöttünk.
2010. nov. 5. 10:31
 1/4 Jules10 ***** válasza:
Mondd neki, hogy még gondolkodsz rajta, meg nem tudod, hogy akarsz-e tőle valamit? Hagyjad, hagy egye a fene kicsit a csajt is, ha már ő így kiszúrt veled. Várakoztasd meg, hagy hívogasson, keressen Ő. (ja azért közlöm, hogy ez nem szerelem, csak kötődési vágy és nemi érdeklődés maximum. a szerelem egyértelmű és kétségektől mentes, ahol nincs szükség taktikázásra.)
2010. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindegyik nő ilyen, ezt el kell fogadnod. Viszont, ha ennyire makacs akkor ne foglalkozz vele, ne hagyd hogy te menj utána. Ha akar tőled valamit, akkor majd fog érted mozdulni. Felesleges erőltetni.:)
2010. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

na elgondolkoztam és megkérdeztem a csajt h mi a helyzet, és azt mondta, most egyedüllétre van szüksége, rosszkor léptem be az életébe, de nagyon szeret, csak akk ezekszerint az önzősége fontosabb nálam (N) :S

most nemtudok jobbat csinálni mint várni és folytatni az életem nélküle, igaz?

2010. nov. 7. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
igaz
2010. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!