Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel szerintetek a szerelmeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel szerintetek a szerelmemet bizonyitottam/erősítettem benne vagy leégettem magam?

Figyelt kérdés

A párom a szomszéd faluban lakik, kb. 5 km. Este mikor elindult tőlünk kocsival írtam neki, nem reagált rá vissza - az jutott eszembe, ha vezetés közben olvassa el még valami baleset éri. Szal fogtam magam, és korom sötétben gyalog elindultam feléjük, épp a két falú között járhattam gyalog, nyíl egyenes nagyforgalmú úton az út szélén, amikor hívott, hogy nem vette észre hogy írtam neki.


Én tűzbe mennék érte, szerintetek jól vette ki magát, hogy még gyalog is képes voltam elindulni, mert aggódtam érte?


2010. nov. 4. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezt ne mond el senkinek, mer bolondokházába csuknak érte
2010. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kissé túlaggódsz dolgokat...

Személy szerint hülyeségnek tartom a szerelem "bizonyítását"...mert minek? Nem lehet bizonyítani. Vagy van vagy nincs. Ha van/nincs, azt úgyis érzi az ember.

2010. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nade azt csak leesik valakinek, hogy mennyire fontos számára az illető, hogy ilyet megcsinál....
2010. nov. 4. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kicsit lazítani. Vagy hessegesd el a gondolatokat, és nem fogsz ez miatt aggódni. :)
2010. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan aranyos, szerintem jól esik az ilyen, de azért kicsit túlreagáltad
2010. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség volt. 5 km gyalog sincs olyan messze, és ha cseng a telefonja, legfeljebb félreáll a kocsival, hogy elolvassa.
2010. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!