Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korunk megfelelő ugye?

Figyelt kérdés

Én 14 vagyok a pasim meg 17..

ez megfelelő egymáshoz..?

mármint a korunk..

köszik.


2010. nov. 4. 20:32
1 2 3 4
 21/33 gitzigirl válasza:

Tökéletes!

Az én anyukám 44,az apukám 55 éves,vagyis 10 év külömbség van köztük

2010. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

:D értem..uccsó előtti...

na szóval ha téll 22 éves nő vagy ( na persze ) akk mit mondtad h 17 nem járnál 14 évessel?:D

hm..na mind1 nem is érdekel :P

2010. nov. 4. 22:13
 23/33 anonim ***** válasza:
De most akkor volt dugás vagy nem?
2010. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
semmi köze senkinek hozzá.xD am nem ő nem olyan asszem.xD
2010. nov. 5. 10:34
 25/33 Moszuke ***** válasza:
színvonalas párbeszéd..
2010. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
x"D
2010. nov. 5. 22:25
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korod alapján ítélünk meg kislánynak, hanem a kérdésedből meg a válaszaidból... mi a francért írsz ki ilyen kérdést, he? mi az hogy "megfelelő"? szerinted évről-évre körbejárnak a világban a párkapcsolat-ellenőrök, és amelyik pár "nem megfelelő", azt szétválasztják, vagy mi? gondolkozzál már...ha szeretitek egymást, nem mindegy? ha pedig csak dicsekedni akarsz, hogy neked milyen qva jó, hogy 14 éves ("de már érett"...) létedre rád nézett egy 17 éves fiú, akkor meg ne ide írogassál, hanem nyomd teli a facebook-ot a közös képeitekkel, hadd egye meg az irigység a sok korodbeli kis csitrit.
2010. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ma már tök nyolc, bármit is mondunk itt, úgyis azt mondod, h "de te elég érett vagy, mi vagyunk a hülyék, ő nem olyan". Ha meg elég érett vagy, és szeretitek egymást, megmiegyéb minek kérdezed meg? Bocsi, de szerintem nem vagy a korodnál érettebb... De amúgy nem vészes a korkülönbség, csak ne befolyásoljon, h esetleg ő már több mindent szeretne.
2010. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Szerintem megfelelő!!

Az uncsim 13 éves a pasija meg 18!

A bnőm is 13 és a szerelme aki járni is akar vele 22 na szerintem az már nem nagyon jó!

2010. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Hogyha tényleg szeret, és nem csak megfektetni akar, akkor áldásom rátok. De ha mondjuk 3 hónapon belül lefektet(ett), és nem várj(t)a meg, amíg te is kész vagy, akkor csak kihasznál, és nem is érdekled. És ha belementél, akkor jó hülye vagy.

És az utóbbiakat nem sértésnek szántam, csak ez az igazság.:) 14/L

2010. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!