Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerek születése előtt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek születése előtt vagy utána lett jobb, harmonikusabb osszetartobb a házasságotok?

Figyelt kérdés
tegnap 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem változott érdemben szerintem. És tudom, hogy ezt senki sem hiszi el, mert a gyerekvállalás mindenki szerint borítékolhatóan rombolja a kapcsolatot, de nekünk nem volt ilyen. Utólag azt mondom, meglepően józanul sikerült felmérni, hogy mit vállalunk, úgyhogy nem is vágott igazán oda a változás és a nehézségek. Plusz nálunk tényleg mindenki kiveszi a részét, úgyhogy egyikünk se volt soha nagyon túlterhelt, míg a másik élte világát, kölcsönösen biztosítjuk egymásnak az énidőt. 15 éve vagyunk együtt, 9 és 6 évesek a gyerekek.
tegnap 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Azt mondanám, hogy egy gyerek olyan kapocs ami miatt sokkal erősebb, mélyebb a kapcsolat. Persze azelőtt is lehet fantasztikus, de a születése után sokkal másabb és még csodálatosabb lehet.
tegnap 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Utána, mert végre mi voltunk, az volt fontos amit mi akarunk.
tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, akinek előtte, az nem fogja leírni, hogy elbszta az életét.
tegnap 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
A régi ismerősök között akivel beszéltem erről mind megbánta kivétel nélkül hogy összeházasodott a párjával.
tegnap 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Többségük nem is szexel a gyerek születése után. Vagyis egymással nem.
tegnap 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Utána, de nem csak a gyerekek miatt szerintem. Évek meg a rutin, egyre jobban összeszoktunk, lement a rózsaszín köd, stb. Úgy az idő és a gyerekek együtt, azt mondanám. Mondjuk elég korán jött, másfél év után lettem terhes, még javában a rózsaszín köd alatt.
tegnap 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

A gyerekek után, de nem közvetlenül utána. Hanem mikor már a kisebb is oviba ment és kiszabadultam a négy fal közül.

Nem volt rossz, de sokkal nehezebb volt, amíg még csak kicsik voltak. Természetesen rengeteg idő és energia ment el a gyerekekre. Tudtuk, hogy ez nem marad így örökké. Kitartottunk, és nagyon megérte.

Most már nagyok, 14 és 16 évesek, mi meg még fittek és fiatalok. Szabadok is vagyunk, meg összetartó csapat is egy családként. Mennek ők is külön, miénk a ház, mi is kimozdulhatunk kettesben. Már tudnak mosni meg füvet nyírni. 😜

Azt gondolom, hogy ahogy nőttek, önállósodtak, mi úgy tudtunk egyre több időt egymásra szánni, és úgy lett egyre erősebb a kapcsolatunk.

tegnap 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!