Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom minden nőt megnéz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden nőt megnéz, és ha rászólok, tagadja, majd haragszik rám, hogy ilyet feltételezek róla. De zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lányok! A Ti barátotok is megnéz más nőket? Szeret a barátom, tudom. De mi van, ha csak azért "szeret" engem, mert jobb egy "szamár, ha nincs ló"? És mi van, ha csak szeret, és titkon nem is igazán tetszem neki? Fiúk! Ti mit gondoltok erről?
2009. jan. 7. 20:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, igyekszem megfogadni a tanácsaitokat! A lelkem mélyén tudom én...csak nehéz elfogadni. Igazatok van. Végül is szerencsés vagyok, mert van, aki szeret. Együtt érzek azokkal a lányokkal/fiúkkal, akiket a kedvesük nem "kíván", borzasztó lehet. Én ezzel a gondolattal már nem biztos, hogy valaha is ki tudnék békülni. Túl büszke vagyok, azt hiszem.
2009. jan. 8. 08:06
 12/15 anonim válasza:
Szerintem a féltékenykedés egészséges, de ne vidd túlzásba, mert az tönkreteszi a kapcsolatot. Inkább te is nézegesd úgy a pasikat, mint ahogy a párod a csajokat. :)
2009. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hallgattasd meg vele "Alvin és a mókusok - Bizalom" című számot.

http://www.youtube.com/watch?v=cubll_TkJZs

2009. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tetszik a szám, tetszik. Meg fogom mutatni neki :D
2009. jan. 9. 18:37
 15/15 anonim válasza:
100%
Szerintem meg nem egészséges dolog az ha tettszik a párom és vele érzem jól magam hogy másokat megnézzen vagy megnézzek ! Szerintem pont azért vagyok vele illetve velem, mert ő tettszik/tettszek neki és vele érzem jól magam/ érzi jól magát! Akkor teljesen feleslegesnek tartom azt hogy másokat figyelgessen/figyelgessek, eggyáltalán nem egészséges dolog, ez utalhat arra is hogy ez már egy nem tettszés vagy kiábrándulás előjele, mert nyílván akkor tekintget az illető más fele ha unja azt ami van , ez sajnos a bőség zavara ! Feltételezzük azt hogy megnézett/megnéztem valakit, és mi van ha az fordúl elő hogy megmaradt benne képként az a srác akit megnézett és ez sex közbe jön elő és rá gondol/gondolok , persze velem élvezheti a dolgot /élvezem, de mélyen pedig arra gondol/gondolok ilyen is előfordullhat nem de , csak nem akarja az eggyik a másikat megsérteni ! Nyílván való az ha az utcán megkérdeznek tőlem/tőle valamit és az legyen más nemű mint én/vagy akár ő, gondolom értitek hogy hogy írom én mint férfi/nő kérdez meg valami, ő nő/férfi kérdez tőle valamit, így értem ! Akkor nyílván való hogy rá figyelek addig a pillanatra mert ha beszéllnek hozzám akkor a szemébe szoktam nézni az illetőnek, na de megint más ez meg az utána bámulása valakihez! Szó mi szó nem egészséges, az eggyüttesek megint más dolgok nekem is vannak női eggyütteseim akik bejönnek, de a számuk tettszik és nem a nőt fogom bennük nézni holott kapcsolatban vagyok, persze nyílván élőbe is kíváncsi az ember ha a szeretett eggyütese felép és hú de jó hogy élőbe is látja, na de ez egy szórakoztatás, és nem általános emberek megbámulása ! Szóval általába az az egészséges dolog ha az egyik nem tekintget a másikra hanem azt fogadja el aki van! Persze megint más kérdés ha pl csak a ruha miatt figyel oda az illető mert szereti azokat a fajta ruhákat és megtettszett neki, de a ruha a célpont és nem az aki van benne, és ezt értem arra is hogy egy átlag embert bámúl meg aki mégcsak olyan ruhába sincs amit én kinéztem magamnak vagy hasonló és felkeltette az érdeklődésem ! Na akettő között nagy a külömbség, és megjegyzést teszek a párom előtt ha vele vagyok hogy nézd már milyen jó ruhája van tettszik és lehet én is veszek egy ilet vagy kell e neki hasonló! Szóval ezek a dolgok nagyon eltérőek , de visszakanyarodva a dolgokhoz nem egészséges az ha bámulunk valakiket, főleg nem akkor ha vele is vagyok !
2015. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!