Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Több mint 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Több mint 10 év van köztünk!

Figyelt kérdés
Szóval nagy a korkülömbség köztünk, de nagyon jól megvagyunk. Csak pár ember tudja, de félek ha kiderül akkor nagy balhé lesz belöle. Ti mit tennétek a helyembe?
2010. nov. 4. 14:23
1 2
 1/12 bakfitty ***** válasza:
hibernálnám és 10 év múlva kiolvasztanám
2010. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szökjetek el mint rómeó és júlia csak lehet szar lesz a vége :)
2010. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

köztem a párommal 15 év van és nagyon jól vagyunk,szeretjük egymást.nem érdekel senki véleménye.

2010. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok.
2010. nov. 4. 15:28
 5/12 A kérdező kommentje:
És ti mióta vagytok eggyüt? Mit szóltak a barátaitok szüleitek hozzá?
2010. nov. 4. 15:29
 6/12 anonim ***** válasza:

én is 17 vagyok,márciusba leszek 18.

a barátom 32 és tényleg jól megvagyunk.

8 hónapja vagyunk együtt apa nehéz eset ilyen téren,kicsit az is nehezítette,hogy a barátom egyiptomi,de látja,hogy mindeketten komolyan gondoljuk így egész jól elfogadja.anyunak sincs ellene kifogása,bár amíg nem mutattam be nekik,addig nem akart elengedni randizni,de mikor áthívtam akkor már egy hónapja együtt voltunk.

remélem,hogy mindig együtt leszünk:)

2010. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

barátok közül pedig nagyon vegyes,de legtöbben örülnek,hogy jól megvagyunk de azt mondják,hogy ők nem tudnák elképzelni,hogy milyen egy kapcsolat ilyen "nagy"korkülönbséggel.

szerintem meg tényleg nem a kortól függ.a korosztályomban szinte nincs is olyan pasi aki tényleg érett egy komoly kapcsolatra de még olyan 20 év felett se nagyon találni ilyet.

akik meg nem barátok csak osztálytársak,szintén van 30 körüli barátjuk és irigykednek,hogy ők csak az ágyba kellenek.

2010. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Köztünk alig 10 év van. Nem volt gond belőle. Elfogadta őt mindenki,a szüleim is.

22L

2010. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem te is próbáld lassan adagolni a szüleidnek és mutasd be őt.
2010. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia! én is 17 vagyok, barátommal 9 év van köztünk, szüleim imádják, testvérem imádja és a barátaim is megvannak vele és énis az övékével. Ha ti jól kijöttök és boldog vagy melette akkor semmi gáz.
2010. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!