Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 x beszéltünk és már azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 x beszéltünk és már azt mondja hogy szeret,?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy lánnyal neten 1 x beszéltünk meséltünk magunkról egymásnak aztán mikor menni kellet akkor meg már ilyent írt (L)Szeretlek(L)(K) nem tudtm mire vélni hogy ezt így elsőre mondta jócskán még nem is ismerjük egymást ... és már ilyent ír!kérdeztem tőle hogy ez nem korai még és kilépett! ha legközelebb belép mit mondjak neki?
2010. nov. 4. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
éretlen még nagyon, csak dobálózik a szavakkal
2010. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy hagyd figyelmen kivül és ennyi
2010. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mond neki te is :D

én összejöttem egy lánnyal így msn -en.. és tök jól elvagyunk meg minden szeretjük egymást :)

2010. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mármint találkoztunk és akkor :D úgy. persze mikor megismertem 8 órát beszéltünk :D már akkor mondtam neki szeretlek :D
2010. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dedó,azt se tudjátok mit beszéltek kb
2010. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
huu ha tudnád, hogy nekem hányan irják ezt..:/ sosem tudom, mire véljem.. de a legtöbbször hagyom a fenébe:/
2010. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!