Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én parázom túl dolgokat?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 1 hónapja vagyunk együtt.. De most itt ez a szünet. És így egyre kevesebbet beszéltünk. S: Nem tudom, hogy hogy áll a szitu jelenleg. Szeret-e vagy sem. De ezt így elég gáz megkérdezni. Mert amúgy is elég elfoglalt manapság. Nyelvvizsga stb. Most még terheljem én is?!


Néhányan azt mondják erre, hogy nem szabad elvárni, hogy naponta 10× mondja, hogy szeret. Lehet hogy igaz. És az is, hogy nem minden fekete vagy fehér. De nem tudom mit csináljak. Nem akarom elveszíteni. Szerintetek?!


2010. nov. 4. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd amíg leteszi a nyelvvizsgát. írja neki sms-t vagy néha hívd fel telefonon. de hagyd békén. ne aggódj a nyelvvizsga utábn megint minden összejön :)
2010. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem. De nagyon parázom az egész miatt. Arról nem is beszélve, hogy lázasan készül az érettségire....... Szóval. Nem tudom, hogy mi legyen. És hogy hogyan kezeljem az ügyet.
2010. nov. 4. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg hagyd egy kicsit magára, ne zargasd azzal csak elriasztod, az én barátom egyetemre jár és pl simán elküld, ha tanulnia kell, közben meg tudom, hogy szeret és kb csak röhögök egyet, hogy oké megyek már nincs gond:DD ez nem jelent semmit, nem az történik, hogy lekerülsz a listájáról:D nyugi
2010. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szrtlkrobi válasza:

Én.nemígylátom.:/ (előttemszólók.)

ha.Te.szereted.akkor.hívd.fel.írj.neki.sms-eket.

de.ha.nemvagy.benne.biztos.hogy.szeret.e.akkor.kérdezd.meg.nyugodtan..:)

sztem.ha.szeret.a.nyelvvizsga.meg.az.érettségi.mellet.akad.rád.is.ideje..ha.nem.is.sok.akkoriis..

és.mutasd.meg.neki.hogy.neked.fontos.meg.hogy.Te.szereteed..

sztem.hülyeség.békénhagyni.akkor.aztgondolja.hogy.nemérdekel.téged..:/

(rem.segítettem..)

2010. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;) Ez igaz:P És sokat segítettél...
2010. nov. 5. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Küldj neki smst,pl hogy vele álmodtál,vagy hogy hogy van?és mindenképpen legyen egy kérdés az üzidben!igy mindenképpen válaszolnia kell,ha nem akkor nem érdekled.
2010. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!