Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm ilyet kérdez?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja vagyunk legjobb barátok kizárólag barát mert neki van pasija nekem meg csajom. 1 hete viszont nincs csajom mert szakítottunk... Szóval a helyzet az, hogy ma kérdezte az egyik csaj hogy járnék-e vele. Ezt elmeséltem a legjobb barátnőmnek, mondom neki, hogy ennek a csajnak nem lenne esélye nálam mert nem kedvelem és őt is bántotta régen. Mire a legjobb barátnőm ilyet kérdez... Nekem lenne esélyem nálad? Amúgy az utóbbi 1 hétben mióta nincs csajom mikor talizunk mindig nagyon néz és tegnap is beszólt, hogy úgy szereti nézni azokat a gyönyörű kék szemeimet... Valahogy kezdem azt érezni hogy szerelmes lett belém?! :D Nem rossz csaj de nem igazán az esetem sajna :S mit tegyek?
2010. nov. 3. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
hááát, szerintem tedd féltékennyé azzal a csajjal, aki kérdezett a járásos dologgal. és nézd meg hogy mit reagál:)
2010. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben.Tudasd vele,hogy mekkora ÁLDÁS,hogy barátok vagytok.És hogy szíved szerint ezen soha nem változtatnál.Úgy kell tenned,mintha nem tudnál semmiről.

Említsd meg neki azt is,hogy mennyire örülsz annak,hogy ő soha nem a potenciális áldozatot látta benned,hanem azt aki vagy és a barátság mindennél tartósabb és fontosabb.

Hirtelen ennyi.A lényeg,h nem szabad észrevenned,hogy tetszel neki.Beszélj vele többet más lányokról.Kíváncsi vaggyok hogy alakul majd.Megírhatnád itt. :)

2010. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
-g
2010. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!