Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak szakitottak veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak szakitottak veletek hany nap vagy het volt hogy elkezdett nagyon hianyozni a no? Mikor kezdtetek erezni a fajdalmat?

Figyelt kérdés
Van hogy csak 1-2 het htan kezdtek nagyon magatok alatt lenni?
tegnap 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
7 év.
tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eleinte fájt utána egyáltalán nem és örültem neki. Sosem jött elő újra, csak örültem hogy vége. Azóta lett egy új párom és megtudtam milyen a szerelem.
tegnap 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején fáj a legjobban, ahogy telik az idő ez egyre csak enyhül.
tegnap 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam hónapokkal később jött elő és évekkel később sem múlt el teljesen. Kell valaki, aki betölti az űrt.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár nem laktunk együtt, de minden nap találkoztunk, így az első néhány hét nagyon szar volt. Utána jobb lett, de az első fél évben sokszor eszembe jutott, hogy mit tett velem. De szerencsére a dühömet levezettem az edzőteremben
tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha velem szakítottak, tehát én akartam volna folytatni a kapcsolatot, akkor folyamatosan hiányzik, megállás nélkül. A szakítás pillanatától kezdve.


Meg a vesszőket tanuld meg használni, és akkor sokkal érthetőbb lennél.

ma 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!