Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart ezzel mondani?

Figyelt kérdés

A minap azt mondta a férjem:Lehet nem is te vagy az igazi!

Már 12 éve vagyunk együtt, van egy gyerekünk is. Mostanában csak azt hozza fel, hogy kevés a szex. De olyan sokszor megbántott, bocsánatot nem kér, nem bízik bennem. Tegnap is sokáig kellett dolgoznom, erre azt mondta biztos palizni voltál. Közben meg ő kap idegen nőktől telefonszámot, üzenetet. Hiányolja az intimitást, de hogyan legyen, ha hazajön eszik, alszik reggelig. Csak akkor jön oda, ha szexet akar, vagy meg kell csináljak helyette valamit. Bizonygatja nekem, hogy én vagyok a hibás mindenben. Valami nagyon félresiklott!


ma 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat megmentéséhez 2 ember kell.
ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy már hűtlen hozzád és már van kinézőben más nő aki az "igazi", aki miatt el fog téged hagyni. Amikor ok nélkül téged piszkál, gyanúsít megcsalással akkor magából indul ki. "Felkészített" téged arra, hogy repülni fogsz.
ma 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjed siklott félre
ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt a probléma az, hogy ő ezeket nem azért mondja hogy változás legyen, hanem hogy téged hibáztasson azért ami történik. Valószínűleg megcsal.

F

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!