Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek/mit gondoljak? Lehet csak én vagyok ilyen "hiszékeny"

Figyelt kérdés

Ha hosszú lesz ne haragudjatok:(Lehet, hogy én veszem túl magamra, de természetemből adódóan elég érzékeny típus vagyok.

Szóval, tetszik egy fiú. Még egy táborszerűségben figyeltem fel rá, de nem akartam tőle semmi komolyat. Nem voltunk beszélő viszonyban. Én úgy vettem észre, hogy mintha ő is "felfigyelt" volna rám...

Na a lényeg, hogy egy helyre járunk iskolába. Amikor nem néztem, akkor nézett(barátaimtól tudom), de pl volt olyan nap, amikor nem is figyelt rám...

Elhatároztam, hogy mindent vagy semmi alapon felveszem vele a szemkontaktust, egy próbát megér. Hát azóta olyan mértékben bámul, hogy kiszúrjuk egymást a tömegből. De nagyon aranyosak voltak ezek a pillanatok.Barátnőim azt állítják, hogy rajtam nem is látszik, hogy nézem őt, viszont a srác sz szerint már bámul. Annyira megörültem ennek, mert egyszerűen ez már nem egyszerű "megnézem a Csajt" volt nála...

Erre....vége szakadt mindennek...felszedett egy csajt.

De én ezt nem értem....akkor csak játszott volna velem...??Ha buta a kérdés ne haragudjatok, de mondom, sajna mindent a szívemre veszek..


2010. nov. 3. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyiszer voltam ilyen helyzetben. Szerintem csak azért bámult, mert te is mindig nézted őt és barátnőid nem akartak rosszat, ezért, hogy boldog legyél kamuztak.
2010. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bzmg, a mai fiataloknak ez a nézés valami fétis? Ez már a hatszázadik olyan kérdés, hogy néz vagy nem néz és mi van ha néz. Menj oda és beszélj vele, ennyi, ha meg már foglalt akkor hagyd a fenébe.
2010. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló.

Tuti nem kamuztak, mert én magam láttam, tehát az hogy megyünk és egyből belenézünk a másik szemébe, de ez csak egy igen apró példa.

2 válaszoló. igen mostanában tényleg ez van...Oda menni nem olyan egyszerű...:(

2010. nov. 3. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem régebben is így kezdődött a dolog....szemezéssel, meg hasonlókkal, innen veszi le a másik, hogy van-e esélye
2010. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló. igen, egyetértek.

De mégis más barátja mostmár....:/

2010. nov. 3. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

A barátnőid csak azt mondták, amit hallani akartál. Te pedig nyilván csak képzelted.

én voltam úgy egy sráccal, hogy beszélgetni is összejártunk, annyira hittem, hogy érdeklem, voltak gesztusai is felém, mikor eléálltam, hogy én szeretnék tőle többet, elutasított, mert ő csak barátkozik.

mi lányok szeretünk többet látni, mint ami a valóság..

2010. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma már az a hepp, ohgy ha néz valaki, akkor tuti bejössz meg minden. Holott emellett még ezernyi más gondolat is lehet. Ha belelátnának a fejembe a nők, hogy miért nézem őket, elszomorodnának sokan. Szóval felesleges ezen rágódni. 25f
2010. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet, hogy többet láttam a dolgokba....Sokszor belefogok ebbe a hibába még esni szerintem:)

Köszönöm a válaszaitokat:)

2010. nov. 3. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!