Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetne újra?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve alkotunk egy párt, első látásra óriási szerelem volt, tökéletes kapcsolat, nem voltak viták, egymásra tettük fel az egész életünket, együtt élünk, közös vagyon stb. Babát terveztünk, házat, esküvőt. Egyszer volt egy mélypontunk egy évvel ezelőtt, amikor valamiféle ürességet érzett magában és nem tudta mit akar, ezen túl tudtunk lépni kb 2 hét alatt. Most ismét elérkezett egy mélypont, ami 3 hónapja tart, úgy érzi elmúltak az érzései felém, nem volt még ilyen helyzetben és nem tudja ez elég lehet-e ahhoz, hogy együtt maradjunk. Igen, ő is tudja, hogy ez mindenkinél el fog múlni, emberileg szeret engem, de valami megváltozott. Kivesztek a kapcsolatunkból a romantikus pillanatok, a szeretlekek, az érintések, a hiányérzet felém. Próbálkozunk, viszont nem érzi úgy, hogy pozitív irányba mozdult volna benne ez az egész 3 hónap alatt. Szeretnék tenni valamit, hogy újra fellángoljon irántam, megkapja azt a löketet, hogy velem jobb, mint nélkülem. Mivel javíthatnék a kapcsolatunkon?

26 évesek vagyunk, neki első szerelem.


ma 06:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan hihetetlen számomra, hogy mennyi pár van, akik között rengeteg a probléma és állandóan marják egymást, itt vagyunk mi, mesébe illő kapcsolattal életem szerelmével és a szakításról beszélgetünk...
ma 07:02
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy Hogyan szelidítsünk férfit c tanfolyamra, csináld meg, amit tanulsz S nagy eséllyel rohanni fog utánad.
ma 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hamar elmúltak az érzései, akkor az nem is igazán volt szerelem. Inkább csak fellángolás, kezdeti lelkesedés.

Igen, a szerelem idővel átalakul, de nem 1-2 év után.

Szerintem engedd el. Nem érdemes hónapokat görcsölni rajta, hogy hátha “vissza szeret beléd”. Pár hónap múlva megint itt tartanátok.

ma 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nem ismerek olyan embert a környezetemben, akinél 2 évnél tovább lángolt volna a szerelem. Illetve mi azért rengeteg időt töltöttünk együtt, a munkaidőnkön kívül gyakorlatilag minden percet és napközben is folyamatosan beszéltünk írásban, úgyhogy ilyen intenzív kapcsolatban szerintem lehetséges.

Megoldani szeretném egyelőre, nem elengedni, de köszönöm.

ma 07:30
 5/8 anonim ***** válasza:

De nálatok nem az intenzív rész szelídült meg, hanem kiüresedett az egész.

Nálunk a férjemmel mostmár közel 17 év után sem vesztek ki a kapcsolatunkból ezek:


“ Kivesztek a kapcsolatunkból a romantikus pillanatok, a szeretlekek, az érintések, a hiányérzet felém.”

ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként hogyan próbálkoztok változtatni? Miket tesztek?
ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezért kell több kapcsolat, hogy egyrészt tudja az ember, mennyire fáj ha vége, illetve hogy megtanulja, hogy semmi nem tart örökké és dolgozbi kell érte.


Engedd el, itt katasztrófa lenne, ha teherbe esnél.

Nagyon rossz, fáj, tudom. Keresed a választ a miértre, de nincs.

Ha nem érzi, akkor nem érzi. Lehet, hogy 5 év múlva visszasír, de lehet, hogy a következő kapcsolatánál már emlékezni fog ERRRE az esetre, és tudni fogja, hogy marhaság kiugrani.


Sajnálom, átérzem, de engedd el.

ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most fájni fog amit írok, de kérlek, ne rosszindulatot láss benne, hanem élettapasztalatot. Azt írtad, első szerelem neki, és most nem tud ezért mit kezdeni azzal, hogy elmúlt 2 év után a tűz, az a gyomorremegős érzés, ami amúgy teljesen normális és kb ennyi idő után szokott bekövetkezni egy kapcsolatban. A gond az, hogy ezek az első szerelmek pont ezért végződnek szakítással, mert még túl tapasztalatlan és fiatal az ember ahhoz, hogy ebben benne ragadjon és akarjon elköteleződni hosszú időre, akár egy életre. Nektek a felhőtlen, idilli huszonéves életetekbe jött mindössze 2 év után ez a probléma, ne haragudj, de ez nagyon kevés ahhoz, hogy összekössétek az életeteket. Lehet, hogy nem most azonnal, de sajnos menni fog. Ahogy neked is lesz még több kapcsolatod valszeg, mire megismered a majdani férjed. Ha annyira ő lenne az igazi, akkor nem lenne bizonytalan. 2 idilli év után nem tudja mit akar, akkor el kell engedni, nem megvárni hogy a csok hitel és 2 gyerek születése után találja ki újra hogy “ja, bocs de ezt inkább ne”.
ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!